Teknik Direktör Avni Okumuş, İstifasını Açıkladı

Türkiye 3. Ligi 1 Grup'ta mücadelesi veren Kastamonuspor'un Teknik direktörü Avni Okumuş, ligin bitimine 2 hafta kala istifasını açıkladı.

  • 729
Teknik Direktör Avni Okumuş, İstifasını Açıkladı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

KASTAMONUSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ AVNİ OKUMUŞ, İSTİFASINI AÇIKLADI

Türkiye 3. Ligi 1 Grup’ta mücadelesi veren Kastamonuspor’un Teknik direktörü Avni Okumuş, ligin bitimine 2 hafta kala istifasını açıkladı. 
Kastamonu Spor Teknik Direktörü Avni Okumuş, ligin bitimine 2 hafta kala istifa ettiğini söyledi. 
Kimseye kırgın olmadığını belirten Okumuş Kastamonuspor Kulüp Başkanı Levent Özbek ve Kastamonu taraftarlarına bugüne kadar gösterilen destek nedeniyle teşekkür etti. Kentin merkez nüfusunun 100 bin olduğunu hatırlatan Okumuş, yönetim ve taraftarlar haricinde beklenen desteği bulamadıklarını ifade etti. Kastamonuspor’un kümede kalmak için karşılacağı Pazarspor ve Anadolu Üsküdar 1908 maçlarını kazanmak zorunda olduğunu belirten Okumuş, “Yapabileceğimiz her şeyi yaptık. Şuanda beklemedeyim. Lig bitimine kadar bekleyeceğim. Kastamonu faturası benim için çok ağır oldu. Yönetimden yanlış hiç olmadı. Konuşulacak çok şey var ama konuşsak olmaz. Çok yalnız bırakıldık. Kastamonu Merkezinde 100 bin kişi vardı. Hiç paramız olmadı. Devre arası kamp yapmayan belki de tek takımdır” dedi.