Yavuz ve Serdaroğlu, Maranki'yi Ziyaret Etti

Kastamonu Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz ve Kastamonu eski milletvekili Mehmet Serdaroğlu, Nasrullah Meydanı'nda bulunan Frenkşah Yaşam Merkezi'ni hizmete açan Prof. Dr. Ahmet Maranki'yi ziyaret ettiler.

  • 592
Yavuz ve Serdaroğlu, Maranki'yi Ziyaret Etti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

YAVUZ VE SERDAROĞLU, MARANKİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Kastamonu Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz ve Kastamonu eski milletvekili Mehmet Serdaroğlu, Nasrullah Meydanı’nda bulunan Frenkşah Yaşam Merkezi’ni hizmete açan Prof. Dr. Ahmet Maranki’yi ziyaret ederek yeni işyerini hizmete sunmasından dolayı kendisine hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Yaklaşık 2 ay önce Frenkşah Yaşam Merkezi’nin açılışını yaparak Kastamonu halkının hizmetine sunan Prof. Dr. Ahmet Maranki, kendisini ziyarete gelen Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz ve eski milletvekili Mehmet Serdaroğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Ziyaretçilerine yaşam merkezini gezdiren ve merkezde verilen hizmetlerin tanıtımını yapan Maranki, bitkisel çay salonunda 60’tan fazla çeşitli bitkisel çayın içilebildiğini, bu kadar çeşitli çayın sunulmasının Türkiye’de ilk ve tek olduğunu söyledi. Yine Maranki, yaşam merkezinde canlı tasavvuf musikisi ve Türk musikisi ile müzik terapisi amaçlı dinletilerinin olacağını belirtti. Mayıs ayı içerisinde halka yönelik sağlıklı yaşamın sırlarının anlatılacağı bir konferans düzenleyeceklerini söyleyen Maranki, aynı tarihte Frenkşah Yaşam Merkezi’nin açılış törenini de yapacaklarını ilave etti.
Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz ile Kastamonu eski milletvekili Mehmet Serdaroğlu, Prof. Dr. Ahmet Maranki’yi çalışmalarından dolayı tebrik ederek yeni işyerinin hayırlı olmasını dilediler.