İlk Olarak Tanışalım.


             Kastamonu İl'inin Taşköprü İlçesine bağlı Akdeğirmen Köyünde 30 Haziran 1989''da doğdum. 9 aylıkken yüksek ateşe bağlı olarak Havale Hastalığı geçirdim. Bu yüzden hayatımda eğitimli toplum istiyorum. Çünkü eğitimsiz toplum patlamaya hazır bir bomba gibidir. Ve bu söz de bana aittir.

             16 Haziran 2007''de Kastamonu Abdurrahman Paşa Lisesi Sözel bölümünden mezun oldum. 6 Mayıs 2010 Tarihinde Türkiye Sakatlar Derneği Kastamonu Şubesi’ne 688 no'lu üyesiyim.

              2011 Yılında AK Parti Kastamonu İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği Yaptım. Fakat 2013 Yılında Yönetim Kurulu Üyeleri ile anlaşmazlık yaşadığım için Yönetim Kurulu üyeliğinde Makamlar geçicidir, Gönülleri kazanmak lazım felsefemden dolayı ayrıldı. Davaya olan sevdamdan dolayı AK Parti Teşkilatına üye devam etmekte ve faklı siyasi görevlerim mevcuttur. 

              6 Mart 2012''de Taşköprü İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Daimi Tarım İşçisi olarak atandım. 7 Mart 2012 Yılında Türk İş Sendikasına bağlı Tarım İş Sendikası'na üye oldum.

              13 Ekim 2012''de kendi isteğim ile Kastamonu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne tayin oldum. Kastamonu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde sırası ile Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü ve İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğünde Daimi İşçi olarak görev yaptım. Halen ise İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü Evrak Kayıt Biriminde Daimi İşçi olarak görev yapmaktayım.

              24 Kasım 2014 Tarihinde Kastamonu Sözcü Gazetesi'nde Köşe Yazarlığı yapmaya başladım. 14 Nisan 2015 tarihinde Kastamonuhaber.com'da köşe yazarlığı yapmaya başladım.26 Ocak 2016 Tarihinde İYAD (İnternet Yayıncıları Derneğine) üye oldum. 6 Mayıs 2016 Tarihinde Kastamonu Sözcü Gazetesi ve Kastamonuhaber.com’da Köşe Yazarlığı görevinden ayrılarak, Kastamonugüncel.com’da Köşe Yazarlığına başladım.

               Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 4 Yıllık Kamu Yönetim Bölümünde Öğrencisiyim.

 

hasan_37_demirkir@hotmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
23Oca

Bilgilendirme

11Eyl

Kadına Şiddet Olayları

18Tem
30Nis

1 Mayıs

01Nis

SEÇİM 2019