Ey Gafiller ve Satılmışlar Size Sesleniyorum! - Ahmet İNANLI

Ey Gafiller ve Satılmışlar Size Sesleniyorum!


BİZİM BAŞKA VATANIMIZ YOK
DEFOLUP GİDİN BU ÜLKEDEN
ÇÜNKÜ SİZ BU MEMLEKETİN NE EKMEĞİNİ-NE SUYUNU-NE HAVASINI ASLA HAK ETMİYORSUNUZ
“Terör örgütleri ve arkasındaki yedi düvel ile sınır içi ve dışında mücadele ediliyor ve şehitler veriliyorken, ülkede yerli ve milli yapıcı yol gösterici sorumlu pozitif bir muhalefetin yokluğu üzerinde milletçe "KARA KARA" düşünmemizi gerektiren önemli bir problem. 
2019 için Kandil'e, Pensilvanya'ya, DHKP-C gibi terör örgütlerine her türlü desteği korumayı kollamayı sağlayanlara "TEMİNAT" veren gafil-şerefsiz-namussuz ve bedhahtlara inat 2019 için bütün Yerli ve milli güçleri, milletin %52 oyu İle seçilerek gelmiş olan, Abdülhamit Han'ın Cumhuriyet tarihindeki versiyonu Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'la beraber olmaya, bende“ÖNCE VATAN ardından MİLLET-BAYRAK-DEVLET” demeye davet ediyorum” . 
Önce Vatan, Millet, Bayrak ve Devlet
Ülkemizin MUHALEFET LİDERİ adlandırması yaptığım CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Alman Focus Dergisi'ne verdiği mülakatta,
“2019'da demokrasiden yana olan bütün güçleri bir araya getireceğiz ve ERDOĞAN'ı iktidardan indireceğiz. 
Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. 
AB'nin demokrasimizi güçlendirebilecek ve Avrupa standartlarının uygulanmasına yardımcı olacak her türlü katkısı önemlidir' ifadelerini kullanmasına daha ne kadar SESSİZ KALACAĞIZ bunu anlıyamıyorum.
Ya arkadaş ADAM TÜRK DÜŞMANI oldu bitti.. 
Bu talihsiz açıklama bize ülkemizin ve milletimizin içten ve dıştan nasıl bir sarmalla karşı karşıya olduğunu anlatmaya yeterli değilmi. 
Dışarıda ŞEREFSİZLER içeride NAMUSSUZLAR Vayan Hainleri-Kalleşler.
Sizin anlayacağınız Terör örgütleri ve arkasındaki yedi düvel ile sınır içi ve dışında mücadele ediliyor ve şehitler veriliyorken, ülkede yerli ve milli yapıcı yol gösterici sorumlu pozitif bir muhalefetin yokluğu üzerinde milletçe "KARA KARA" düşünmemizi gerektiren önemli bir problem olarak zihinlerdeki yerini hala koruyor.
2019 için Kandil'e, Pensilvanya'ya, DHKP-C gibi terör örgütlerine her türlü desteği korumayı kollamayı sağlayanlara "TEMİNAT" veren bu gibi gafil ve bedhahtlara inat 2019 için bütün Yerli ve milli güçleri, milletin %52 oyu İle seçilerek gelmiş, Abdülhamit Han'ın Cumhuriyet tarihindeki versiyonu Cumhurbaşkanı Recep Tayip ERDOĞAN'la beraber olmaya sağ duyulu olan herkesi davet ediyorsam bu benim ÜLKEM için çok büyük bir isteğim olduğuna değinmek istiyorum.
VE SORUYORUM şu anda TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN başında Recep Tayyip ERDOĞAN olmasa hatta ve hatta 15 Temmuz öncesşi ve sonrasında Recep Tayyip ERDOĞAN Olmasaydı ÜLKEMİZ şu anda acaba ne haldeydi.
BİZİM BAŞKA VATANIMIZ VARMI
Eyyyy GAFİLLER UYANIN ARTIK
Yüce MEVLAM bu ülkenin başına onu verdiyse bu bizim içinde,Ülkemiz içinde o büyük bir FIRSAT DEĞİLMİ.
Eyyy KILIÇDAROĞLU soruyorum sana BANA SOY AĞACINI AÇIKLASANA açıklada bende anlamış olayım herkeste öğrenmiş olsun.
VARMI BU YÜREK SENDE
VARMI BUNU AÇIKLAYACAK CESARET SENDE
AÇIKLAYAMAZSIN DEĞİLMİ
ÇÜNKÜ SEN TEK BİR İŞ YAPARSIN TÜRKİYEYİ ŞİKAYET EDİP KAOS ÇIKARTIRSIN başka bir işe yaramazsın
VE DİYORUMKİ ORTAK DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM
Çağımızın gelişme düzeyine paralel olarak toplumlarda meydana gelen ekonomik büyüme, şehirleşmenin hızlanması, kapitalizmin bireyselliği öne çıkaran özelliği gibi nedenlerden dolayı geleneksel, yerli ve milli değerlerin bütün dünyada zayıfladığı bir süreci yaşamaktayız. Bu nedenle mutlaka korunması ve zamanın şartlarına ayak uydurarak sürekli yaşanılır kılınması gereken geleneksel yapımız, yerli ve milli kültürümüz, yaşanması ve yaşatılması şart olan önemli bir konuma sahiptir. Yedi düvel tarafından bozulmaya çalışılsa da toplumsal düzenin sağlam bir şekilde inşasında ortak değerler vurgusu ile ortak gelecek yükleminde yeniden bir araya gelmemiz şarttır.
KIRILMA NOKTALARINDA HER ZAMAN DEVLETİ VE MİLLETİ ESAS ALDIK
Rahmetli Hatice NENEM’in kucağında, geleneksel, yerli ve milli değerlerle büyümüş biri olarak; gerek şahsi hayatımıza çerçeve çizen değerler manzumesinde, gerekse yılların verdiği siyasi bilgi-birikimiyle tecrübeli biri olarak hayatım boyunca devlet ve millet açısından önemli kırılma noktalarında her zaman devletin ve milletin bekasını esas alan biri oldum. 
Dik durup, doğru söyleyip, düz yürümeye gayret etmiş başı dik alnı açık bir oldum. 
Herhangi bir derin veya karanlık güçlerin suflesine değil yüce milletimin sesine kulak verip, sadece bizleri yaratan Allahütealanın rızası ve halkın duası için ilkeli değerlerle siyasetcilerin yanında oldum.
İrademi, aklımı hatta ve hatta canımı milletimizin istiklali ve istikbali için adadım. 
Dürüstlük, fedakârlık, cesaret, ahlak, temiz toplum, temiz siyaset, sivilleşme, demokratikleşme, özgürleşme ve kalkınma için bu yüce millete, devletime hizmet etmeye çalıştım.
Şimdi mevcut siyasi atmosferde ülkemize yönelik küresel saldırı söz konusuyken çeşitli hesaplarla er meydanından kaçanlardan olmamak için taşın altına değil elimi, kolumu gövdemi tüm bedenimi koymaya hazırım.
O nedenle bende Derin iç ve dış güçlere değil; yerli, milli, sivil ve anadolu insanının sesi daha gür çıkmasını isteyenlere şimdi bir çağrıda bulunuyorum. 
Gün birlik günüdür. 
Anlayış, ahlak ve hedefte bir olmak yetiyor. 
Öncelikle ülkenin bölünmez bütünlüğünü savunan, her türlü terör ve şiddete karşı olan, içerden veya dışarıdan herhangi bir gücün vesayeti altında değil tamamen milli iradeye dayanan, bu toprakların emek, alın teri ve ruhunu içine sindirmiş, yüce milletimizin manevi değerlerini sözde değil özde benimsemiş yerli, demokrat ve reformist ilkeler çerçevesinde, binlerce yıl önce dedelerimizin yaptığı gibi tek yürek, tek bilek olmaya davet ediyorum.

inajans

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
04Oca

Varsa paran pulun, herkes kulun

02Oca
01Ara
01Kas

Önce geçim sonra seçim!

26Ekm

El atına binen tez iner