Ey Kılıçdaroğlu ve yandaşları, adaletin yeri yol değil - Ahmet İNANLI

Ey Kılıçdaroğlu ve yandaşları, adaletin yeri yol değil


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki için Güvenpark'tan başlattığı yürüyüşe ilişkin önceki yazıma ve sözlerime devam etmek zorundayım.
Çünkü bu ÜLKE bizim kimseninde bu Ülkeyi KAOSA SÜRÜKLEMEYE HAKKI YOK.
Ve diyorumki Ey KILIÇDAROĞLU ve Yandaşları, "Eğer adalet aranacaksa yollarda aranmaz onun yeri YOLDA YÜRÜMEK DEĞİL o senin temsil ettiğin TBMM Kürsüsünde bu işi yapman gerekmiyormu.
Adalet, ise her zaman ve zeminde mahkeme salonlarında aranır. 
Eğer haksız bir kanun ve uygulama varsa da Mecliste dile getirilir. İnsanları sokağa davet etmek kadar kötü bir şey olamaz." Ama sen ne yapıyorsun HALA HAZIMSIZLIKLARINA DEVAM EDİYORSUN.
Ha nasıl olsa ne yaparsanız İYİCE BATIYORSUNUZ"Haliyle bu sizin ve de CHP'nin bileceği bir iş ama işin başından beri uyguladığınız siyaset tarzı hiç kimsenin özellikle BU HALKIN hoşuna gitmiyor çünkü bu hareketlerinde yanlışlar dolu BUNUDA BİLESİN. 
"Referandum sonuçları açıklanmasında da, onu karalayabilmek için bin bir türlü bahane buldun halada, mızıkçılık yapıyorsun.
Şimdi ben buradan CHP Genel Başkanın olarak sana soruyorum. 
Yüzde 50.01 “HAYIR” oyu çıkmış olsaydı sen KILIÇDAROĞLU bu itirazları yapacak mıydın…? 
“EVET” çıkınca yırtmadık yerin kalmadı, hala bu hazımsızlık niye.
Bunu neden gayri meşru yapmaya çalışıyorsun. 
Dünyanın hangi medeni ülkesinde, İngiltere'de, Fransa'da, Almanya'da bir basın kuruluşu çıkacak, “Bizim hükümetimiz, Başbakanımız, Cumhurbaşkanımız DEAŞ'a yardım ediyor, iş birliği yapıyor, silahlar DEAŞ'a gidiyor” diyecek haaaa. 
Böyle bir şey düşünebiliyor musun…? 
İşte sizdeki zihniyet bu ve muhalefet olarak ne yazık ki bunu da yapıyorsun maalesef.
DEAŞ'la en çok mücadele eden, en fazla zarar veren ve bu uğurda şehit veren ülke olmamıza rağmen ana muhalefet partisinin iki dandik fotoğrafla "DEAŞ'a yardım ediyorlar" diyerek gerçekleri ters yüz etmeye çalıştığın BU ÜLKEDE neden duruyorsunki Meclisten ALDIĞIN bir KURUŞ sana HARAMDIR HARAM çünkü HAK ETMİYORSUN
CHP Milletvekili Berberoğlu'nun tutuklanmasıyla ilgili ortada adaletin verdiği bir kararın bulunduğunu sen bilmiyormusun"Enis BERBEROĞLU’na Allah kolaylık versin. İnsan olarak üzülürüz o ayrı ama hak aranırken asla ve kat’a yollarda, insanları sokaklara çağrılarak bu iş olmaz ve o şekilde de aranmaz.
Senin bu hareketlerine Bu ülkenin ve 80 Milyonun ihtiyacı yok karnı da tok,aksine sana gülüyorlar. 
Ve demem o’ki KILIÇDAROĞLU ve Yandaşları bu yaptığınız baştan sona yanlış buluyorum ama kendi bileceğiniz bir iş. HDP'nin destek vermesine ilişkin de, seçim öncesinde zaten kol kola değilmiydiniz demekki sizin MAYANIZDA varmış yaptığınızda bu. 
Bir taraftan HDP'nin dışarıda tahrik ettiği genç çocuklara yazık değil mi diye HDP'ye bağıracaksın, şimdi de CHP olarak onlara arka çıkacaksın YEMEZZZZ buna havada uçan KARGALAR bile güler.
Bir kerede Doğru bir iş yapın, BU MEMLEKETİN EKMEĞİNİ YİYORSUN onların dağlara gönderdikleri, kandırdıkları şehirlerde maaş bağladıkları çocuklara “YAPMAYIN”, bu ülkede beraber yaşıyoruz DİYEBİLİRMİSİNİZ elbette DİYEMEZSİNİZ. 
Kimse kusura bakmasın Hiç olumlu tavırınız ne yazık ki yok,olmadı,olmuyor,bu gidişle de olacağa benzemiyor. 
Sizin yaptığınız tek şey var o’da
”Şimdi insanları sokağa davet ederek, insanları birbirine kırdırmaya, öldürmeye teşvik edenlerle bir araya gelmek başka yaptığınız bir şey yok.
O da çok üzücü bir şey ama HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR.
Bir gün olur bunların hesabını NASIL OLSA VERİRSİNİZ.
Şu anda bile yapmakta olduğunuz iş ASLA HUKUKİ OLMASA GEREK
Hukukcu değilim,Orasını Fazla bilemem ama tahmin etmemde zor değil.
VESSELAM.

inajans

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
04Oca

Varsa paran pulun, herkes kulun

02Oca
01Ara
01Kas

Önce geçim sonra seçim!

26Ekm

El atına binen tez iner