Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı acaba ne olurdu?


RECEP TAYYİP ERDOĞAN OLMASAYDI ACABA NE OLURDU…?
ANA MUHALEFET LİDERİ HALKINA SESLENSEYDİ NE OLURDU…?
"15 Temmuz'u asla unutmayacağız, unutturmayacağız,unutulması mümkün olmayacak. 
Ülkemizin geleceğini inşa ederken yaşadıklarımızdan aldığımız dersler bize ışık olacak. 
Biz bu ülkenin geleceğinden umutluyuz. 
Gücümüz milli irade, hedefimiz büyük Türkiye" olacak.,
15 Temmuz'un Türkiye için bir milat olduğuna inandığımı söyleyerek şunu belirtmek istiyorum.
"15 Temmuz, İstiklal Harbi'nden bu yana ülkemizin karşılaştığı en büyük tehlikeydi. O gece FETÖ, devleti ele geçirmeye, milleti tahakküm altına almaya kalkıştı. Darbe girişiminin asıl amacı, ülkemizi tarihimizde görülmemiş bir kaosa sürüklemek, kardeş kavgası başlatmak ve Türkiye'yi iç savaş ortamına sokmaktı. 
Darbe teşebbüsünün nihai amacı, Türkiye Cumhuriyeti'ni bir daha ayağa kalkamayacak duruma düşürmekti. 
Allah'a şükürler olsun milletimiz, cesareti ve feraseti ile bu belayı, fitneyi durdurdu. 
Milletimiz demokrasimize ve özgürlüğümüze kasteden bu saldırı karşısında dik durdu, canı pahasına değerlerini savundu. 
Bu masadaki kuruluşlarını tamamı da ilk andan itibaren, devletimizin ve milletimizin yanında yer aldı, darbe girişimine karşı net tavır gösterdi. 
Başta Cumhurbaşkanı olmak üzere, Gazi Meclis, Başbakan, siyasi partilerin bir bölümü, milletimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve bazı medyamızın kararlı duruşuyla bir destan yazdık. Haince planlanmış darbe girişimini savuşturan milletimizin önünde saygıyla eğiliyoruz".
“15 Temmuz ruhu demokrasinin sigortasıdır”
15 Temmuz'da Türkiye demokrasisinin, hiçbir kaba kuvvete teslim olmayacak kadar güçlü olduğunu herkese gösterdiğini,Bunun, dünyaya örnek olacak bir tavır olduğunu dile getirerek "Milletimiz darbeye karşı durarak şunu açık şekilde ilan etmiştir; Türkiye Cumhuriyeti'ni, milletin iradesi dışında hiçbir güç yönetemez" diyorum.
"Darbe girişimine karşı verdiğimiz bu mücadelede, 250 vatandaşımız şehit oldu. 2 bin 301 vatandaşımız gazi oldu. Bir kez daha Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. 
Gazilerimizi şükranla anıyorum. 
Milletimiz onları daima minnetle ve rahmetle anacaktır. Dünyada çok az millet bu bedeli ödeyebilir. Siyasi görüşü fark etmeksizin Türkiye'nin geleceğine sahip çıkan 15 Temmuz ruhu demokrasinin sigortasıdır. 
Bir daha böyle hain girişimlerin yaşanmaması için FETÖ ile mücadele her alanda etkin ve kararlı şekilde sürdürülmelidir. Yargı kurumları, darbecilere ve onların destekçilerine hak ettikleri en ağır cezayı vermeli, milletimizin vicdanını rahatlatmalıdır" 
Gücümüz milli irade
15 Temmuz kadar, darbe girişimi sonrasının da Türkiye açısından zorlu bir süreç olduğunu belirterek, darbe girişimi sonrası toplumun büyük bir travma yaşadığını söyleyerek makalemi sonlandırmak istiyor HAİN FETÖ'nün, yalan haberlerle yurt dışında Türkiye aleyhine karalama kampanyaları yürüttüğüne işaret ederek ekonominin de bu saldırıdan olumsuz etkilendiğine işaret etmek zorundayım
Hükümetin STK'lar ile istişare içinde aldığı önlem ve yaptığı reformlarla ekonominin hızla toparlandığının altını çizerekte "Daha darbe girişiminin üzerinden bir yıl geçmeden ekonomide yüzde 5'lik büyümeyi yakaladık. İstihdam rekorları kırdık. Bu yılın ilk altı ayında tam 1 milyon 200 bin insanımıza yeni istihdam sağlandı. İhracat rekor düzeyde arttırmaya başlandı. Yabancı yatırımcıların güveni yeniden kazanıldı.
Bütün bunlar kimin için oldu zannediyorsunuz Recep Tayyip ERDOĞAN olmasaydı YANMIŞTIK YANMIŞ
Gece gündüz onun için Yüce Mevlama DUA ETMEK ZORUNDAYIZ-ZORUNDASINIZ
Şimdi hem soruyor hem merak ediyorum
ANA MUHALEFETİN LİDERİ bu HALKA böyle bir günde SOKAĞA ÇAĞIRSAYDI acaba KAÇ KİŞİ ÇIKIP onun sözünü tutardı..
Bu işler kimsenin kara kaşı kara gözü için olmadı
Bunlar Onun yani ERDOĞAN’ın DİK DURUŞU ile VATAN SEVDASI-BAYRAK SEVGİSİ ve HALKINA KARŞI OLAN DÜŞKÜNLÜĞÜ ve Allahın Yardımıyla oldu 
VESSELAM

inajans

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
04Oca

Varsa paran pulun, herkes kulun

02Oca
01Ara
01Kas

Önce geçim sonra seçim!

26Ekm

El atına binen tez iner