KASTAMONUMUZUN İLGİ VE ALAKA BEKLEYEN İŞLERİ


       Sevgili hemşehrilerimiz; şehrimizin acil yapılması gereken işleri ortada görünüyor fakat yetkililerin ilgisini bekliyor. Bu konularda yetkililerin dikkatini çekmek için şöyle bir bazı konulara değinmek istedik.

       Örneğin; Devlet Hastanesinin eksikleri gözümüze çarpıyor. Yeni hastane yapılacağından dolayı mıdır bilemiyoruz maalesef hastanemizin özellikle ACİL bölümünde yeterli tekerlekli sandalye olmadığı, gözlem odalarında battaniye eksikliği göze çarpıyor. Ayrıca temizlik hususunda itina gösterilmediğini biraz daha itina gösterilmesi gerekliliği belli oluyor. Bir sabah acile geldiğimizde bir memur arkadaş ile birlikte nöbetçi doktorunun yerinde olmadığı ve bir müddet sonra geldiğini gördük, yani acilde aciz kaldık gerisini siz düşünün. Bazı bölümlere ivedilikle doktor ihtiyacı gerekiyor. Örneğin; Endokrinoloji bölümünde tek doktor var. Dr. Hande Hanım yoğunluğa rağmen elinden geldiğince bütün hastalara yardımcı olmaya çalışıyor,buradan kendisine şehrimiz adına teşekkür ediyorum. Fakat yoğunluktan ve ilimizde Guatr ve Şeker Hastalığı maalesef fazla olması nedeniyle yeterli olmuyor. Hiç değilse bir Endokrinoloji doktoru ilimize gerekiyor. Hastanemizin ufak tefek sorunlarıyla birlikte yetkililerden bu konularda gerekli ilgiyi bekliyoruz.

       Şehrimizin bir diğer önemli sıkıntılarından biri de şehir içi yolların özellikle bağlantı yollarının ve içerdeki rögarların alçak yada yüksek olması, adeta bir bubi tuzağı gibi araçlara zarar vermekte. Belediye yetkililerimizin sıkıntıların giderilmesi çabalarını umuyoruz. Çocuklar ve genç kardeşlerimiz için daha kapsamlı parklar ve genç spor alanları yapılması için belediyemizin bu konularda biraz daha ivedilikle ilgilenmesini bekliyoruz.

       Değerli hemşehrilerimiz, burada derdimiz bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek için daha rahat daha huzurlu bir ortam sağlanması için yetkililerin sorunlarımıza çözüm bulmaları amacıyla buradan sesimizi duyurmak istedik. Saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyoruz, sağlıcakla kalın.

kocabayram112@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 3

  • aliKemal Öncü | 17 Aralık 2015 09:05

    Sayın abim Acil konulara değindiğiniz için teşekkürler fakat yetkililerden icraat bekliyoruz saygılar

  • Necmettin Fırat | 04 Aralık 2015 16:55

    Ağzına sağlık saygıdeğer Beyfendi Çok haklısınız.

YAZARIN SON 5 YAZISI
13Eyl
09Kas

SEVGİ, SEVGİ, SEVGİ

23Haz
18Nis
20Kas
saniye sonra kapatılacak. REKLAMI GEÇ
açılış reklam