ORMAN VE SOSYAL ALANLAR              Sevgili okurlar, öncelikle Ramazan ayının ÜLKE'mize ve tüm İSLAM alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu gün sizlere yöremizde dünyanın çok yerinde bulunmayan orman ve yeşil alanlarına rağmen halka açık ailenin gelebileceği sosyal tesisler ve alanların yok denecek kadar az ve yetersiz olması nedeniyle ilgili makamların projeleri varsa KASTAMONU halkının ihtiyacını gidermeleri için bir an evvel harekete geçmeleri için bir şeyler yazmak istedim.

              ANKARA'daki bir Göksu Parkı, Harikalar Diyarı veya İSTANBUL'da Çamlıca Tepesi'nde yapılanlar kadar olmasada çok büyük maliyetler olmadan belli yerlerde, Daday Taşlık göletinde veya Taşköprü Orman İşletmesi etrafında bulunan gölet civarında veya benzeri yerlerde tüm halka açık kendin pişir kendin ye mangalıyla, mescidi ile tuvaletiyle gençlere yönelik spor alanları, çocuklara yönelik eğlence parkları ve güvenlik görevlisi olan sosyal alanlar yapılabilir.

              Bu kadar güzel orman alanına rağmen merkez ve merkeze yakın ilçelerde bahsettiğim sosyal yerlerin olmaması düşük gelirli ve orta halli tatile gidemeyen vatandaşlar için özellikle yazın sıkıntı olmaktadır. Günümüzün sıkıntılarını atmak isteyen kardeşlerimizin birazda olsa ferahlamaları için ilgili makamların duyarlılılığını bekliyor, konuyla ilgili projeler yapıp bir an evvel el atmalarını temenni ediyorum. Sağlıcakla kalın.

kocabayram112@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
13Eyl
09Kas

SEVGİ, SEVGİ, SEVGİ

23Haz
18Nis
20Kas
saniye sonra kapatılacak. REKLAMI GEÇ
açılış reklam