HAYATIMIZI ETKİLEYEN İNSANLAR..RUH EŞİ VE RUH İKİZİ KİMDİR? - Ece Neriman MAVİ

HAYATIMIZI ETKİLEYEN İNSANLAR..RUH EŞİ VE RUH İKİZİ KİMDİR?


Merhaba sevgili okurlarım..

Bu hafta birçok arkadasımdan özellikle detaylandırarak yazmam konusunda sürekli mesajlar aldığım bir konu üzerinde duracağız.

RUH EŞİ VE RUH İKİZİ..

Özellikle de bu iki kavram çok karıştırılıyor bunu belirtmeliyim. Kavramların tanımını yaparak başlayalım yazımıza.

RUH İKİZİ KİMDİR?

Aynaya baktığınızda sizi yansıtan kişiler genelde ruh ikizlerinizdir. sevdiğiniz bir arkadaşınız,komşunuz ,alış-veriş yaptığınız biri bile olabilir. ruh ikizlerinde aşktan söz edemeyiz.

İkiz ruhun gözlerine bakıldığında kişi o gözlerde kendisini görür. Fiziksel ve karakteristik olarak çok benzerler, yalnız kişilikleri farklıdır.

Ruh ikizini bulmak koşulsuz olan sevgiyi yakalamak demektir. Koşulsuz sevgi; içinde çıkar barındırmayan, herhangi bir nedenden ötürü olmayan sevgidir.

İkiz ruhların karşılaşmalarının mutlaka bir nedeni, bir hikmeti vardır.
Hikmet koşulsuz sevgiyi, ilahi sevgiyi yaşamak ve hissetmektir. Bu sevgiyi öğrenmenin başka yolları da vardır muhakkak, lakin bu en kısa ve en etkili yoldur.

Şems, Mevlana; Mevlana’da Şems arkadaşlığına baktığımızda ruh ikizi olduklarını GÖRÜRÜZ.

RUH EŞİ KİMDİR?

RUH EŞİ DEDİĞİMİZ BİRLİKTELİKLERDE KESİNLİKLE AŞK ENERJİSİ VARDIR.

Ruh esinizle karsılaştığınızda onunla kocaman bir hayati paylaşacağınızı, ne olursa olsun onun size destek olmak için burada olduğunu anlarsınız. O sizin eksik yanlarınızın tamamlayıcısı, sivri yanlarınızın törpüsüdür. Hem öğretmeniniz, hem öğrencinizdir, arkadaşınızdır, sırdaşınızdır. Kavgalarınız bile sadece birbirinize eksik yönlerinizi göstermek için bir meydan okumadır. Hem fiziksel hem ruhsal olarak hep yanınızdadır ve olacaktır..

RUH EŞİMİZİ NASIL TANIRIZ?

*Hayatınızda mutlaka bir şeyi değiştirir. Örneğin kıskançsınızdır ve sizi dinginleştirir. Sabırsızsınızdır size sabrı öğretir.

*Kadersel bir dönüm noktası vardır mutlaka. yaşam derslerinden birini bize verir. Örneğin, çok büyük bir kavgayla başlayıp sonrasında harika bir aşka dönüşebilir.

*Telepatik bir bağ vardır her zaman.Rüyalarınızda onun başına gelecekleri görebilirsiniz. Onun hissettiklerini hissedebilirsiniz. Örneğin şuan ne yapıyor diye düşünürken onun sizi düşündüğü ile ilgili bir mesaj gelebilir telefonunuza. Ya da direkt o kişiyi rüyanızda görebilir yıllarca onu arayabilrsiniz bulmak için.Emin olun aynısını o da yapıyordur.

*Ruh eşinizle mutlaka bir hikayeniz vardır. Yakın zamanda duyduğum bir aşk hikayesi buna verebileceğim en güzel örnek olabilir.

Birbirini çok seven 2 genç aile büyüklerinden dolayı bir türlü kavusamaz.Her ikisi de başka insanlarla evlenir . Her ikisinin ilişkisinde de kabul edilemeyecek durumlar vardır. Evliliklerinde şiddet, aldatma,ihanet vs.( diğer maddede yazacağım için şuan açıklama yapma gereği duyuyorum .. Evlilik kadersel bir bagdır ve ruh eşleriye yapılır genelde fakat evlilikler de şuan saydığım şeyler varsa bu kişilere bir şey öğretilmesi ve yaşam dersini alması için yaşadığı bir durumdur.burda ruh eşinden bahsetmemiz için çok güçlü sevgi bağının olması gerekir.) şuan bu iki insan eşlerinden ayrılmışlar ve tesadüfen kader onları tekrar birleştirmiş. İŞTE BU OLAYDAKİLER GERÇEK RUH EŞİDİR. Her ikisi de bu birliktelikten önce ne yapmaları ve ne yapmamaları gerektiğini daha önceki evliliklerinde öğrendiler. SABIR, UMUT,İNANÇ öğrendikleri en önemli kavramlardan..

* Kolayca kurulmuş, dışsal temellere dayanmayan derin bir bağdır. Esas eş ruh cifti birbirini enerji olarak onurlandırır ve dengeler. Birisi dünyevi ve dışa donuk iken diğeri daha içsel ve ruhsaldır.

*İlk gördüğünüzde ( Ruh esinizle karsılaştığınızda) onunla kocaman bir hayati paylaşacağınızı, ne olursa olsun onun size destek olmak için burada olduğunu anlarsınız.

*O sizin eksik yanlarınızın tamamlayıcısı, sivri yanlarınızın törpüsüdür.Harika bir uyum ve denge vardır zıtlıklarınızda bile.

*Tüm engellemelere rağmen içinizden bir ses onunla devam et der.

*duru görü ,rüyalarda mesaj alma,içses,sezgisel bir takım hisler hep onun doğru kişi olduğunu söylüyorsa o zaman O GERÇEKTEN RUH EŞİNİZDİR.

*KADERSEL OLDUĞU İÇİN MUTLAKA KARŞILAŞIRSINIZ..

* Ruh eşiniz sizi % 100 mutlu edecek bir şey yok tabiki. Kötü gibi görünen olayların içinde mutlaka içe dönüp görmeniz gereken bir şeyler olabilir.Onun sayesinde yaşamdaki eksiklerimizi tamamlarız. Hayrımıza olan tüm detayları farketmemize sebep olabilirler. Ruh eşinizle olan evliliğinizde de iniş çıkışlar olabilir bu sebeple.

SONUÇ OLARAK ; evllik kaderseldir (bu YÜCE YARATICI ALLAH tarafından doğmadan bizim için planlanmış bir durumdur. Ölüm, doğum ve evlilik saatleri asla şaşmaz.) ve eşinizin gerçekten ruh eşiniz olma ihtimali yüksektir.

ecenerimanmavi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 1

  • ÖZLEM ÖZER | 27 Ocak 2019 05:51

    3 senedir Ruh eşimi bulmuşken ( Almanyada ) ona deli gibi aşıkken (10 yaş var aramızda) Ve temmuz ayından biri iki ruhummuş beni tekrar buldu iletişime geçti( akrabam) Beni seviyor ve bırakmak istemiyor Eğer gidersen ölürüm diyor Nasıl bir durumdayım ben içinden çıkamıyorum, yardım edin bana