Yıldırım, KGC'yi Ziyaret Etti

Mehmet Yıldırım, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni yerini ziyaret etti

  • 478
Yıldırım, KGC'yi Ziyaret Etti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

YILDIRIM, KGC’Yİ ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi 22. Dönem Milletvekili Mehmet Yıldırım, geçtiğimiz hafta içinde İl Genel Meclisi toplantısında gündeme gelen Organize Hayvancılık Bölgesinin çok önemsenmesi gerektiğini, bu konuyu bundan tam 7 yıl önce Kastamonu’nun gündemine taşıdığını hatırlattı. 
Mehmet Yıldırım, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yerini ziyaret etti ve ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu. Yıldırım, “Gazeteci hep benim aynam olmuştur. Haberin merkezi oldum. Kastamonu’da yazılı basın beni herkesle, herkesi de benimle tanıştırdı. Yaptıkları görev çok kutsal, tüm yerel gazetelerimize çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
İl Genel Meclisi toplantısında gündeme gelen Organize Hayvancılık Bölgesi konusuna da değinen Yıldırım, “Ben bu konuyu tam bundan 7 yıl önce Kastamonu’nun gündemine taşımıştım. Görünen o ki bu konu 7 yıldır Kastamonu’nun gündeminden düşmemiştir. Konuyu meclisin gündemine getiren Sayın Fazıl Deligözoğlu’na çok teşekkür ediyorum. İl Genel Meclisinin bu konuyu önemsemesini istiyorum” diye konuştu.