17 Yaşındaki Genç, 15 Gündür Kayıp

Yaklaşık olarak 15 gün önce evinden ayrılan 17 yaşındaki gençten halen haber alınamadı.

  • 683
17 Yaşındaki Genç, 15 Gündür Kayıp
TAKİP ET Google News ile Takip Et

KÖKCE AİLESİ PERİŞAN

17 YAŞINDAKİ GENÇ, 15 GÜNDÜR KAYIP

Yaklaşık olarak 15 gün önce evinden ayrılan 17 yaşındaki gençten halen haber alınamadı. 

Evinden ayrıldıktan bu tarafa kendisinden haber alınamayan 17 yaşındaki gencin ailesi çocuklarının başına bir şeyler gelmiş olabileceğinden endişe duymaya başladılar. Perişan olan aile, oğullarının biran önce bulunması için tüm vatandaşlardan yardım beklediklerini söylediler. 15 Mayıs tarihinden itibaren kaybolan 17 yaşındaki çocukları Cengiz Kökce’yi aramadık yer bırakmayan aile, her geçen gün daha da kötü günler yaşadıklarını ifade ettiler. Oğlunun Candaroğulları Mahallesi’ndeki evlerinden 15 Mayıs günü öğlen saatlerinden ayrıldığını, yanına cep telefonunu da almadığını ifade eden acılı baba Sebahattin Kökce, “Kendisiyle ailemizden her hangi birinin bir tartışma yaşaması yok. Neden böyle bir şey yaptığını da anlamış değilim. Olası uygunsuz insanların telkinlerine kapılmış olabilir. Ailecek perişan olduk. Kendisini gören veya yerini bilen varsa lütfen polis 155’e veya benim (544 722 2550) nolu telefonuma bilgi versinler. Sağduyulu vatandaşlarımızdan beklediğimiz tek yardım bu” diye konuştu.

Oğlunun kaybolmasını ‘ola ki bir akrabalarına gitmiştir’ düşüncesiyle polise iki gün gecikmeli bildirdiklerini, emniyet mensuplarının oğlunun bulunması için adeta seferber olduğunu da sözlerine ekleyen acılı baba Sabahattin Kökce, oğlunun yaşamından ciddi anlamda endişe duymaya başladığını söyledi.

Torununun kaybolmasının kendisini adeta yıktığını belirten 72 yaşındaki büyükbaba Selahattin Kökce de, Cengiz’in biran önce bulunması için herkesten yardım beklediklerini belirtti. Torunun kaybolmadan birkaç gün önce babasıyla birlikte köye geldiğini ve ormanda birlikte çalıştıklarını ifade eden büyükbaba Selahattin Kökce, “Allah rızası için torumu görenler yada yerini bilenler durumu hemen polise bildirsin. Onun hasretine dayanmam mümkün değil” diye yalvardı.