7.Geleneksel İllerarası Taekwondo Şampiyonası

7.Geleneksel İller arası Taekwondo Şampiyonası 15-16 Haziran 2013 tarihleri arasında Balıkesir Kurtdereli Spor Salonunda yapılacaktır.

  • 633
7.Geleneksel İllerarası Taekwondo Şampiyonası
TAKİP ET Google News ile Takip Et

7.GELENEKSEL İLLER ARASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI

7.Geleneksel İller arası Taekwondo Şampiyonası 15-16 Haziran 2013 tarihleri arasında Balıkesir Kurtdereli Spor Salonunda yapılacaktır. 

MÜSABAKANIN ADI

7.Geleneksel İller arası Taekwondo Şampiyonası

MÜSABAKANIN TARİHİ

15-16 Haziran 2013

MÜSABAKANIN YERİ

Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu

MÜSABAKANIN BAŞLAMA SAATİ

10:00 da

MÜSABAKA TARTI SAATİ

08:00-10:00 arası

MÜSABAKA KATEGORİ VE KUŞAK DURUMU

YILDIZ BAY VE BAYAN (1999-2000-2001 Doğumlular) En az 3.Gıp (Mavi Kırmızı Kemer) ve Üzeri Kemer.

GENÇ-ÜMİT BAY VE BAYAN (1998-1997-1996-1995-1994-1993 Doğumlular) En az 1.Gıp (Kırmızı Siyah Kemer) ve Üzeri Kemer.

SİKLETLER

YILDIZ ERKEK: 33-37-41-45-49-53-57-61-65-+65 KG.

YILDIZ BAYAN: 29-33-37-41-44-47-51-55-59-+59 KG.

GENÇ-ÜMİT ERKEK: 45-48-51-54-58-63-68-74-80-+80 KG.

GENÇ-ÜMİT BAYAN : 44-46-49-53-57-62-67-+67 KG.

POOMSE KATEGORİ VE KUŞAK DURUMU

MİNİK BAY VE BAYAN (2003-2002 Doğumlular) En az 3.Gıp (Mavi Kırmızı Kemer) ve Üzeri Kemer.

YILDIZ BAY VE BAYAN (2001-2000-1999 Doğumlular) En az 3.Gıp (Mavi Kırmızı Kemer) ve Üzeri Kemer.

GENÇ BAY VE BAYAN (1998-1997-1996Doğumlular) En az 1.Gıp (Kırmızı Siyah Kemer) ve Üzeri Kemer.

BÜYÜK BAY VE BAYAN (1995 Ve AltDoğumlular) En az 1.Gıp (Kırmızı Siyah Kemer) ve Üzeri Kemer.

POOMSE BÖLÜMLER

MİNİKLER KATEGORİSİ

Taegeuk 2,3,4,5,6,7,8, Jang,Koryo

YILDIZLAR KATEGORİSİ

Taegeuk 3,4,5,6,7,8, Jang,Koryo,Keumgang

GENÇLER KATEGORİSİ

Taegeuk 4,3,4,5,6,7,8, Jang,Koryo,Keumgang,Taebaek

BÜYÜKLER KATEGORİSİ

Taegeuk6,7,8, Jang, Keumgang,Taebaek,Pyongwon,Shipjin

AÇIKLAMALAR

1.Katılacak olan Takımlar her siklette 1 sporcuyla yarışacaktır.Kontenjan yoktur.

NOT: Kulüpler eksik sıkletlerini diğer çalıştırdığı kulüplerden çalıştırdığına dair yönetim kurulu kararıyla belgelendirdikleri takdirde tamamlayabilirler.

2.Sporcu Lisansları 2013 yılı vizeli Kulüp Lisanslı olacaktır.Sporcular tartıda Lisansını,Nüfus Cüzdanını ve Kuşak Durum Belgesini ibraz edeceklerdir.

NOT: Sağlık Raporu geçerli değildir.

3.Şampiyonada ilk 4 dereceye giren sporculara madalya verilecektir.

4.Müsabakalar TÜRKİYE TAEKWONDO FEDERASYONU Müsabaka ve PoomseTalimatına uygun olarak yapılacaktır.

5.Şampiyonaya katılacak olan Kulüplere hiçbir ödeme yapılmayacaktır.

6.Şampiyonada açıklanmayan konularda Taekwondo İl Temsilciliği ve Kurullar yetkilidir.

MÜSABAKA PROGRAMI

1.GÜN

MÜSABAKA Yıldız Bay ve Bayanlar

POOMSE Minik Bay ve Bayanlar,Yıldız Bay ve Bayanlar

2.GÜN

MÜSABAKA Genç-Ümit Bay ve Bayanlar

POOMSE Genç Bay ve Bayanlar,Büyük Bay ve Bayanlar

İRTİBAT

Serkan ERKEKOĞLU

Balıkesir Taekwondo Spor Dalı İl Temsilcisi

0533 767 42 64

  

7. GELENEKSEL İLLER ARASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI TAKIMLARI

1.     İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

2.     SAKARYA ATILGAN SPOR KULÜBÜ

3.     BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

4.     ESKİŞEHİR ESJİM & ES SPOR KULÜBÜ

5.     BİLECİK OSMANELİ SPOR KULÜBÜ

6.     İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

7.     BALIKESİR TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

8.     AFYON ERKMEN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

9.     KIRIKKALE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

10.     KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

11.     İZMİR BORNOVA SPOR KULÜBÜ

12.     ANKARA VADİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

13.     İZMİT KARAMÜRSEL SPOR KULÜBÜ

14.     İSTANBUL PENDİK BELEDIYE SPOR KULÜBÜ

15.     İZMİR SABAH SPOR KULÜBÜ

16.     İZMİT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

17.     İSTANBUL GAZİ OSMAN PAŞA SPOR KULÜBÜ

18.     ESKİŞEHİR TEPEBAŞI BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

19.     KONYA FATİH SULTAN MEHMET SPOR KULÜBÜ

20.     ANKARA HAYMANA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

21.     İSTANBUL BAYRAMPAŞA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ