Anneler Günü Mesajı

Hayatlarını çocuklarına bahşeden, karşılıksız sevginin ve eşsiz hoşgörünün müstesna temsilcileri olan annelerimizin 'Anneler Günü'nü büyük bir sevinç ve heyecan içinde kutluyoruz.

  • 505
Anneler Günü Mesajı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Anneler Günü Mesajı

Hayatlarını çocuklarına bahşeden, karşılıksız sevginin ve eşsiz hoşgörünün müstesna temsilcileri olan annelerimizin ‘Anneler Günü’nü büyük bir sevinç ve heyecan içinde kutluyoruz.

Dünyaya gözlerimizi açtığımız andan itibaren; sevgi ve şefkatle bizleri yetiştiren, her türlü tehlike ve sorunlara karşı biricik manevi sığınağımız olan annelerimizin üzerimizdeki hakları çok fazladır.
Fedakârlık abideleri olan annelerimiz, hayatları boyunca ailelerinin yaşaması ve çocuklarının var olabilmesi için takdire şayan bir çabayı hiç düşünmeden ve hesapsız bir şekilde yerine getirmişler ve kendilerinden sonraki nesillere bu kutsal görevin nasıl taşınacağını öğretmişlerdir.
Bu duygu ve düşüncelerle, en değerli varlıkları olan çocuklarını vatan savunmasında kaybeden şehit annelerimize şükranlarımızı sunuyor, ülkemizin her yöresindeki annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyor, hepsine saygılarımızı sunuyoruz.

Kastamonu Güncel Yönetimi