Arslan: 'Kastamonu Turizmi Valimiz İle İvme Kazandı'

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Kastamonu turizminin Vali Şehmus Günaydın ile ivme kazandığını söyledi.

  • 514
Arslan: 'Kastamonu Turizmi Valimiz İle İvme Kazandı'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

TAŞKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ARSLAN: “KASTAMONU TURİZMİ VALİMİZ İLE İVME KAZANDI”

AKİF DOĞAN (İHA) - Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Kastamonu turizminin Vali Şehmus Günaydın ile ivme kazandığını söyledi.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, 4-7 Aralık tarihlerinde İzmir’de 8’incisi gerçekleşen Uluslararası İzmir Travel Fuarı’nın Kastamonu ve ilçeleri adına oldukça faydalı geçtiğini belirterek bu verimliliğin önemli unsurunun da sunulan ürünlerin dışında Kastamonu Valimiz Sayın Şehmus Günaydın’ın bu konudaki önderliği, tanıtım becerisi ve turizme olan yatkınlığı olduğunu kaydetti.

Hem TÜRSAB nezdinde hem de İzmir bölgesinde kendisinin çok geniş çevreye sahip olması ve Kozmik Bilim Uzmanı Sayın Ahmet Maranki’yi de devreye koyarak yaptırdığı bölgemize ait ürünler ve tarihi değerlerin Kastamonu’ya turizm anlamında ivme kazandıracaktır diyen Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, “Bu anlamda değerli valimize bir yerel yönetici olarak ve Taşköprü Belediye Başkanı olarak şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Arslan, şöyle devam etti: “Kastamonu turizminin Sayın Valimizle çok büyük mesafeler alacağını ve önümüzdeki EMITT Fuarı’nda bu fuarda gördüğümüz eksikliklerinde Valimizin Başkanlığında değerlendirilerek ilimizin ve ilçemizin tanıtımının en üst düzeyde olması noktasında devamı gelecektir. Bundan sonraki fuarlarda da Sayın Valimiz Şehmus Günaydın’ın öncülüğünde il olarak daha aktif bir tanıtım hamlesi içerisinde olacağımıza inanıyor ve Kastamonu’nun turizm açısından geleceğinin parlak olduğunu ifade etmekte yarar görüyorum. Kastamonu turizmine ivme kazandıran Sayın Valimize tüm Taşköprülü ve Kastamonulu hemşerilerim adına şükranlarımı sunuyorum”