Babaş, Eğitim Bir-Sen'i ziyaret etti

AK Parti Kastamonu Belediye Başkan adayı Babaş, Eğitim Bir-Sen'i ziyaret ederek, 'Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin daima yanındayız.' dedi.

  • 716
Babaş, Eğitim Bir-Sen'i ziyaret etti

AK Parti Kastamonu Belediye Başkan adayı Tahsin Babaş, Eğitim Bir-Sen Kastamonu Şubesini ziyaret etti.

Öğretmenlerin ve öğrencilerin hep yanında olacakları sözünü veren Babaş, "Nesillerimizi şekillendiren, çocuklarımızı gençlerimizi, fikri hür vicdanı hür nesiller olarak yetiştirmek gibi ulvi bir sorumluluğu üstlenen öğretmenlerimizin, değerini bilmek, gerçek manada yanlarında olmak bizlerin en önemli sorumluluklarımızdandır." dedi.

"Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin daima yanındayız"

Babaş, "Eğitim Bir-Sen Kastamonu Şubesini ziyaret ederek Orhan Sancaktaroğlu ve yönetiminin misafiri olduk. Bir milleti yükseltecek yegâne unsurun eğitim olduğu bilinciyle hocalarımızı dinledik. Sadece öğrencilerimizi değil toplumu yönlendiren, sevgili öğretmenlerimizden öğrenecek çok şeyimiz var. Her zaman iş birliği içerisinde olacağız. Birçok projemizin merkezinde gençlerimiz var, onların yetenekleri ve potansiyelleri doğrultusunda hayata hazırlanmalarında en büyük rehberleri öğretmenlerimizin desteği bizler için çok değerli. Hem öğretmenlerimiz hem de öğrencilerimiz için bütün imkânlarımızı seferber edeceğimizi bir kez daha belirtmek istiyorum. Kastamonu’da eğitimi sonuna kadar destekleyeceğiz. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin daima yanındayız söz veriyoruz." diye konuştu.