Babaş, Salı Pazarı esnafını ziyaret etti

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İnönü Mahallesinde Salı Pazarı mevkisinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

  • 1399
Babaş, Salı Pazarı esnafını ziyaret etti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ve AK Parti Kastamonu İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İnönü Mahallesinde bulunan Salı Pazarı olarak bilinen pazaryerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların ve esnafların taleplerini dinleyen Başkan Babaş, 16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Sistemi referandum oylamasıyla ilgili esnafların ve vatandaşların sorularını cevapladı.

Büyük bir ilgiyle karşılanan Başkan Babaş, tüm çalışmalarını büyük Türkiye’nin güçlü ili Kastamonu hedefi doğrultusunda yaptığını belirtti. Cumhurbaşkanlığı Sistemi referandum oylamasının bu noktada önemli olduğunun altını çizen Başkan Babaş, Türkiye’nin muasır medeniyetler seviyesine ulaşmasının geleceklerinin teminatı gençlerin istiklali ve istikbali için 16 Nisan’ın önemine değindi. Cumhurbaşkanının millet tarafından doğrudan seçilmesi nedeniyle vesayet sisteminin tamamen tasfiye edileceğini sözlerine ekleyen Başkan Babaş, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin Türkiye’nin sistemi olduğunu ve bu sistem ile ekonomik büyüme ve refahın da artacağını vurguladı.