Babaş'tan kreş müjdesi

AK Parti Kastamonu Belediye Başkan adayı Babaş, hastane ziyaretinin ardından hastane yakınına kreş müjdesi verdi.

  • 1714
Babaş'tan kreş müjdesi

AK Parti Kastamonu Belediye Başkan adayı Tahsin Babaş; seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ederken projelerini de açıklıyor.

Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaretinin ardından kadın sağlık çalışanlarına hastane yakınında kreş sözü verdi.

Babaş, "Doktorlarımız ve tüm sağlık çalışanlarımız büyük bir özveri ile hizmet ediyorlar. Hayatımızın en zor hatta en çaresiz kaldığımız anlarında şifalı elleriyle, sevgi dolu yürekleriyle hayatımıza dokunuyorlar. Her birine şükranlarımı sunuyorum. Onların hayatını kolaylaştırmak hiç kuşkusuz bizlerin en önemli sorumluluklarından biri. Çocuk sahibi personellerimiz gönül rahatlığıyla çalışabilsin diye hastane yakınına kreş yapacağız. Sadece sağlık çalışanlarımız değil hayatın her alanında çalışan kadınların en önemli sorunlarından biri çocuklarını güvenle emanet edecekleri kreş bulmak. Kadınların iş hayatına devam edebilmesi için bu alanda da projelerimizi hazırladık, minik yavrularımız için kreşler yapacağız." dedi.

"Kastamonu bölgenin sağlık üssü olacak"

Babaş, "Sağlık söz konusu olduğunda tüm halkımızın bu zorlu sürecinde hep yanında olacağız. Şehrimizde şifa bekleyen herkesin takibini yaparak her an yanlarında olacağız, sevk, konaklama ve her türlü soruna çözümler üretecek projelerimiz hazır. Ayrıca belediyemizin sağlık birimini de hızla hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Sağlık hizmetleri alanında gerek kamu gerekse özel yatırımlara öncülük etmek, şehrimizi bölgenin sağlık üssü haline getirmek de hedeflerimiz arasında. Biz insanımızın refahı, huzuru ve konforu için çalışıyoruz.

Her bir ziyaretimizin, çaldığımız her kapının, girdiğimiz her gönlün, duyduğumuz her sözün, kurduğumuz her cümlenin, içtiğimiz her çayın ortak paydası güçlü Kastamonu.

Ziyaretlerimizde büyük bir coşku ve heyecanla karşılayan, projelerimizi ilgi ile sahiplenen, bizi bağrına basan tüm hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. İnsanımızın coşkusu, sevgisi ve güveni en güçlü motivasyonumuz. Her seferinde muhteşem duygular yaşıyoruz. İnsanımızın umutlarını, beklentilerini, inancını ve desteğini yüreğinde hisseden çok güçlü bir ekibimiz var. Kastamonu’muza hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz.

Can kulağı ile dinliyoruz, her bir talebi, öneriyi yazıyoruz, gönderdikleri her mesajı okuyoruz, sadece gezmiyoruz yerinde görüyoruz, yerinde konuşuyoruz, bambaşka sektörleri, yepyeni fikirleri ve elbette bilmediklerimizi öğreniyoruz. İnsanımızın içimizi ısıtan gülüşleri de paylaşılan dertleri de bizim, hep birlikte umutla, inançla, aşkla şehrimizi ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biri yapacağız, buna potansiyelimiz var, gücümüz var, güvenimiz var, inancımız var." diye konuştu.