Bakırköy'e Taşköprü Damgası

Kastamonu Belediyesi ile Kastamonu Dernekler Federasyonu'nun birlikte düzenlediği 9. İstanbul Kastamonu Günleri'ne, Taşköprü Belediyesi'nin standı damgasını vurdu. 

  • 950
Bakırköy'e Taşköprü Damgası
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bakırköy Botanik Parkı’nda düzenlenen fuarda en kalabalık stant olan Taşköprü Belediyesi standı vatandaşların büyük beğenisini aldı. Pompeiopolis Antik Kenti, tarihi Taşköprü evleri ve Taşköprü Sarımsağı başta olmak üzere ilçenin top yekun tanıtıldığı fuarda Pompeiopolis, Sarımsak ve Taşköprü broşürlerine İstanbullular büyük ilgi gösterdi.

Taşköprü Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunu ekibinin sahne aldığı açılış töreninin ardından vatandaşlar stantları ziyaret etti.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, özellikle Ankara ve İstanbul’daki tanıtım etkinliklerinin ilçenin ve illerinin tanıtımına büyük katkı sağladığına değinerek her geçen yıl etkinliklerin gelişerek devam etmesinin sevindirici olduğunu ifade etti.

Arslan, ayrıca stantlarına büyük ilgi gösteren tüm vatandaşlara teşekkür etti. Sarımsak elbiseli manken ise, ziyaretçilerin büyük ilgisi ile karşılaştı.

Taşköprü Belediyesi standını ziyaret eden Taşköprülüler Derneği Başkanı Ali Sezgin ve yönetim kurulu ise, Taşköprü’ye yaptığı hizmetlerden ve tanıtıma verdiği önemden dolayı Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’a plaket takdim ettiler.