Bekdemirekşi İlkokulu'ndan Başkan Babaş'a teşekkür ziyareti

Taşköprü Bekdemirekşi İlkokulu Müdürü Hikmet Bektaş, okullarına yaptığı yardımlardan ötürü Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

  • 783
Bekdemirekşi İlkokulu'ndan Başkan Babaş'a teşekkür ziyareti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Taşköprü Bekdemirekşi İlkokulu Müdürü Hikmet Bektaş, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı makamında ziyaret ederek Kahraman Şehit Polisi Şerife Özden Kalmış’ın isminin yaşayacağı Taşköprü Bekdemirekşi İlkokulu Kütüphanesi’nin yapımına sağladığı katkılardan ötürü teşekkür etti.

Bektaş, “Köyümüz ve öğrencilerimiz adına sizlere şükranlarımı sunuyorum. Bizler için çok önemli bir çalışma gerçekleştirdiniz” dedi.

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ise, toprağı vatan yapan kahramanlar için ne yapsalar az olduğunu ifade ederek, “Biz sadece üzerimize düşeni yaptık” diye konuştu.

Geleceğin teminatı gençlerin bilgi ve birikim sahibi olmaları, okuma alışkanlığı kazanmaları ve ülkenin en yüksek seviyede fayda sağlamaları adına kütüphanelerin önemli olduğunu da vurgulayan Başkan Babaş, “Değerlerini bilen ve sahip çıkan bir neslin yetişmesi adına araştıran ve okuyan bireyler önemli. Bu doğrultuda kütüphanelerimiz gençlerimize bu alışkanlığı kazandıracaktır. Okul kütüphanelerimiz gelecek nesillerimizin daha bilinçli yetişmesi adına önemlidir” ifadelerini kullandı.