Belediye Başkanlarından kampanyaya tam destek

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) çatısı altında kurulan Kadın Komitesi'nin başlattığı "Bir Kalemle Çocuklara Umut Ol" kalem kampanyasına destek artarak devam ediyor.

  • 742
Belediye Başkanlarından kampanyaya tam destek
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kampanyaya; Küre Belediye Başkanı Salih Turan, Ağlı Belediye Başkanı Şahin Çolak ve Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal da bağışladıkları kırtasiye malzemeleriyle destek oldular.

"Kampanyanın destekçisiyim"

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından Küre Belediye Başkanı seçilen Salih Turan, yaşlılara ve çocuklara ayrı önem verdiğini belirterek, "Çocuklarımızı geleceğe hazırlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Öncelikle çocuklarımızın oynadığı park alanlarını güzelleştirmek, çok önemli. İhtiyaç sahibi çocuklarımız düşünülerek başlatılan 'Bir Kalemle Çocuklara Umut Ol' kalem kampanyası da bu noktada bizim için değerli. Geleceğimizi teslim edeceğimiz çocuklarımıza yönelik yapılan kampanyalarda da belediye başkanlığı olarak destek olmaya devam edeceğiz. KGC Kadın Komitesince başlatılan kampanyanın destekçisiyim. Kadın Komitesi’ne çocuklara olan duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Başkan Şahin Çolak'tan destek çağrısı

Ağlı Belediye Başkanı Şahin Çolak’ta kampanyaya destek veren belediye başkanları arasında yer aldı. Başkan Çolak, kampanyanın çok anlamlı olduğunu ifade ederek destek çağrısında da buludu.

Ağlı Belediye Başkanı Şahin Çolak; "Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti’ni öncelikle kutluyorum. Kadınların elinin değdiği her şey güzelleşir. Bu doğrultu da Kadın Komitesinin çalışmalarını destekliyorum. 'Bir Kalemle Çocuklara Umut Ol' kalem kampanyasıyla da çocuklara yardım elinin uzanacağından eminim. Tüm vatandaşlarımızı başlatılan kampanyaya destek olmaya davet ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Taşköprü Belediye Başkanı Çatal'dan bir koli kalem

Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal ise, çocuklar adına yapılan tüm kampanyalara elinden geldiğince destek olmaya çalıştığını söyledi.

Kampanyaya bir koli kalemle destek olan Başkan Çatal; “Belediye başkanlığı emanetini ‘Halka hizmeti Hakka hizmet’ olarak bilen ehil yönetici kadrolarla günün her saatinde ilçemizin sorunlarına çözüm arayacağız. Maddi hiç bir beklentim olmadan ilçemize hizmet ve halkımızın duasını alabilmek için çıktığımız bu kutlu yolda Taşköprü’müz için verdiğimiz bütün sözleri yerine getirme gayreti içerisinde olacağız. Öte yandan sosyal projelerle de iç içe olarak, halkımızın eksiklerini tamamlayacağız. Bu kapsamda köy okullarındaki çocuklara dağıtılmak üzere başlatılan kalem kampanyasını da gönülden destekliyorum" dedi.

Küre Belediye Başkanı Salih Turan, Ağlı Belediye Başkanı Şahin Çolak ve Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, temin ettikleri kırtasiye malzemelerini KGC Kadın Komitesi Başkanı Tuğçe Yerdelen, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi ve Kadın Komitesi Gönüllüleri Feray Yanık ile Dilek İğdirli’ye teslim etti.