Cenazedeki sözleri yürek burktu

Kastamonu'da hafif ticari araç ile çarpışan otomobilde hayatını kaybeden genç, son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede dayısının sözleri yürek burktu.

  • 1877
Cenazedeki sözleri yürek burktu

Kastamonu-Daday kara yolu Şeyh Şaban-ı Veli Öğrenci Yurdu mevkisinde dün gece meydana gelen kazada, Satı Dolapçı idaresindeki 37 SD 103 plakalı hafif ticari araç ile sürücüsü belirlenemeyen 37 LD 416 plakalı otomobil kafa kafaya çarpışmıştı.

Çarpmanın etkisi ile savrulan hafif ticari araç yol kenarına sürüklenip dururken, otomobil ise kullanılmaz hale gelmiş, kazada hafif ticari araç sürücüsü ile aynı araçtaki Engin Dolapçı ve İsmet Dolapçı, otomobilde bulunan Efe Gürleyen ve Doğan Çakmak yaralanmıştı.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapılan yaralılar Kastamonu Eğitim ve Araştırmasına kaldırılmış, tedavi altına alınan yaralılardan Efe Gürleyen ve Doğan Çakmak, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

"Gençler kendinize dikkat edin"

Kazada hayatını kaybeden Efe Gürleyen’in cenazesi, yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi.

Daday Merkez Camisi'nde ikindi namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Efe Gürleyen’in cenazesi Daday Bey Mahallesi'nde defnedildi.

Cenaze namazının ardından kazada hayatını kaybeden yeğeninin fotoğrafını eline alan dayısı Hasan Manav gençlere, "Aklınızı başınıza alın, kendinizi böyle yakmayın. Gençler kendinize dikkat edin." diye bağırdı.