CHP Kastamonu'da İktidar İçin Yürüdü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Milletvekili Adayları Hüseyin Selami Çelebioğlu, Yılmaz Karakoç ve Orhan Dana ve partililer Kastamonu'da iktidar yürüyüşü düzenledi.

  • 498
CHP Kastamonu'da İktidar İçin Yürüdü
TAKİP ET Google News ile Takip Et

1 Kasım Erken Genel Seçimleri’ne saatler kala seçim çalışmalarını ‘İktidar Yürüyüşü’ ile tamamlayan CHP Kastamonu Milletvekili Adayları Hüseyin Selami Çelebioğlu, Yılmaz Karakoç ve Orhan Dana, düzenlenen yürüyüşte Kastamonulularla kucaklaştı. Kışla Parkı önünden başlayan ve Cumhuriyet Meydanı’nda son bulan İktidar Yürüşü’ne partililerin ve vatandaşların ilgisi büyük oldu.

Cumhuriyet Meydanı’nda son kez halka seslenen CHP 1’nci sıra adayı Hüseyin Selami Çelebioğlu, 1 Kasım akşamında hem Kastamonu’da hem de Türkiye’de yeni bir dönemin başlayacağına işaret etti. Selami Çelebioğlu, “Milletimizin takdiri ile 1 Kasım akşamında yeni bir güneş doğacak. Bu güneşin ışığı Kastamonu’yu aydınlatacak. 13 yıldan beri Kastamonu halkını aynı vaatler ile kandıran zihniyete hemşehrilerimizin artık itibar etmediğini kendileri de gördüler. Ne yaparlarsa yapsınlar 7 Haziran’da olduğu gibi halkımızın kararından kaçamayacaklar. Önce insan, önce Türkiye, önce Kastamonu anlayışı ile çıkmış olduğumuz hizmet yolunda hakkımızda en hayırlısı ne ise onu Allah’tan diliyorum” dedi.

MUHAMMED KÖMEÇOĞLU (İHA)