Çocuklara 23 Nisan armağanı! Sinema ve şenlik

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu'dan çocuklara 23 Nisan armağanı Sinema ve şenlik.

  • 1850
Çocuklara 23 Nisan armağanı! Sinema ve şenlik

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu doyasıya yaşaması için bir dizi program hazırlattı.

Başkan Vidinlioğlu, çocuklara 23 Nisan armağanı olarak Kirpi Sonic 2 filminin ücretsiz gösterimde olacağının ve Kastamonu Belediyesi önünde 23 Nisan Çocuk Şenliği düzenleneceğinin müjdesini verdi.

Kastamonu Belediyesi hizmet binası önünde düzenlenecek olan 23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamında şişme oyun parkuru kurulacak, yüz boyama etkinliği ve çocuk yarışmaları yapılacak. Palyaço ve maskotlar, jonglör ve tahta bacak gösterileriyle çocuklara unutulmaz bir gün yaşatılacak.

Ayrıca yine 23 Nisan’a özel olarak Kirpi Sonic 2 filminin saat 11:00 ve 16:00 seansları Barutçuoğlu Sineması ile Carrefour Cine Zirve Sineması’nda ücretsiz olarak gösterilecek.

Çocukluk yıllarında bayram günlerine büyük bir heyecan ve coşkuyla uyandığını ifade eden Başkan Vidinlioğlu, “Çocuklarımızın da aynı heyecanı duyduğundan eminim. Özellikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız çok özel bir bayram. Çocuklarımız bizim en değerlilerimiz. Onların bayramı doyasıya yaşaması için Kastamonu Belediyesi olarak 23 Nisan Çocuk Şenliği düzenleyeceğiz. Saat 12.00’de Kastamonu Belediyesi önünde başlayacak etkinlikler akşam 17.00’a kadar sürecek. Yine Barutçuoğlu Sineması ile Carrefour Cine Zirve Sinemasında Kirpi Sonic 2 filminin saat 11:00 ve 16:00 seanslarını çocuklarımız ücretsiz olarak izleyebilecek. Etkinliklerimize tüm çocuklarımızı bekliyorum” dedi.