Daday Kaymakamlığı maske, kolonya ve broşür dağıttı

Daday Kaymakamlığı tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçede bulunan özellikle 65 yaş ve üzeri vatandaşlara maske, kolonya ve broşür dağıttı.

  • 439
Daday Kaymakamlığı maske, kolonya ve broşür dağıttı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Daday Kaymakamlığı tarafından koronavirüsle mücadele kapsamında evden çıkmaları riskli olan 65 yaş ve üzerindeki yaşlılar ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara hizmet etmek amacıyla oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından maske, kolonya ve broşür dağıtıldı.

Daday Vefa Sosyal Destek Grubu’nun görevlendirdiği personeller tarafından kronik rahatsızlığı olan, 65 yaş ve üstü vatandaşların mağduriyet yaşamaması için koronavirüs (Covıd-19) tedbirleri kapsamında Merkez Mahallesi, Bey Mahallesi, Kalem Mahallesi ve Kelebek Mahallesinde ikamet eden vatandaşlara tıbbi maske, kolonya ve koronavirüs (COVID-19) bilgilendirme broşürleri dağıtıldı. Dağıtımların önümüzdeki günlerde de köylerde yaşayan vatandaşlar içinde yapılacağı öğrenildi.

Ayrıca Daday Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince de koronavirüs salgınına karşı pazar esnafına maske ve eldiven dağıtıldı. Zabıta ekipleri, pazarda bulunan esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek koronavirüs hakkında bilgilendirdi. Ayrıca zabıta ekipleri, pazar esnafına maske ve eldiven dağıttı.