Enfes Ahmad Tea Buzlu Çay Tarifi

Ahmad Tea English Breakfast, Earl Grey ve Yeşil Çay'ı artık buzlu çay olarak içebilirsiniz.

  • 2745
Enfes Ahmad Tea Buzlu Çay Tarifi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bu yaz “Ahmad Tea ev yapımı, doğal buzlu çay” ile serinleyin!

Ev yapımı Ahmad Tea buzlu çay, hımmm çok lezzetli!

Ahmad Tea'nin özel lezzetlerini sihirli ve doğal dokunuşlarla muhteşem buzlu bir çaya dönüştürebileceğinizi biliyor muydunuz?

Ahmad Tea English Breakfast, Earl Grey  ve Yeşil Çay'ı artık buzlu çay olarak içebilirsiniz. Evinizde, kendi ellerinizle, katkı maddesi kullanmadan tamamen doğal olarak hazırlayabileceğiniz Ahmad Tea Buzlu Çay tarifini mutlaka not edin, bütün yaz serinleyin. 

    

Enfes Ahmad Tea Buzlu Çay Tarifi

Öncelikle seçeceğiniz Ahmad Tea çay çeşidini poşet veya dökme olarak demleyin. Demlediğiniz çayı (dökme ise süzerek, poşet ise poşetleri demlikten alarak) geniş bir sürahiye aktarın ve içine 10 kalıp kadar buz ekleyin. Buzlar eridiğinde limon suyunu, tat vermesi için bir kaşık balı ya da şekeri çayınıza ekleyin. Dilerseniz çayınıza; şeftali, çilek, mango parçaları katarak meyveli buzlu çay elde edebilirsiniz. Bu karışıma yeteri kadar su ilave edin ve buzdolabında bir saat kadar bekletin. Daha sonra içine buz kalıpları atın, Ahmad Tea Buzlu Çay artık servise hazır!

Ev yapımı şeftalili, yeşil çaylı, çilekli, limonlu buzlu çayın tadını çıkarın, Ahmad Tea lezzetini bu yaz kendi ellerinizle hazırlayın. Afiyet olsun!

Ahmad Tea Hakkında

Tam 4 nesildir kalitede klasik aile geleneğini sürdüren İngiliz lüks çay markası Ahmad Tea, dünyanın dört bir köşesinde yer alan özel çay bahçelerinden özenle toplanan çay yapraklarıyla çay tutkunlarına eşsiz bir aroma ve harman sunuyor. İngiltere'nin kalbinde hergün çay kültürünü yeniden yaşatan Ahmad Tea, 70'i aşkın ülke ve 6 kıtada lüks aromasıyla eşsiz bir çay deneyimi sunuyor. Ahmad Tea bugün hala ilk yöneticisinin “Evde keyifle içmeyeceğim bir çayı asla satmam” vizyonuyla ilerliyor.

Rusya ve Kuzey Afrika'da faaliyette olan Barnet İnşaat ve Dış Ticaret şirketi, Türkiye pazarına sunduğu lüks çay markası Ahmad Tea'nin uzun zamandır dağıtım ve satış kanalını yürütüyor. Deneyim ve uzmanlığını çay tutkunu Türkiye'ye taşımak isteyen Barnet İnşaat ve Dış Ticaret, tüketici ve Ahmad Tea'yi güvenle buluşturuyor.