'Evlatlarınıza sorunda oy verin!'

Memleket Partisi Kastamonu Milletvekili adayı Başesgioğlu, 14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan seçimlerde, 'Evlatlarınıza sorunda oy verin!' dedi.

  • 1345
'Evlatlarınıza sorunda oy verin!'

Memleket Partisi Kastamonu 1'inci sıra Milletvekili adayı Mustafa Başesgioğlu, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ile ilgili mesaj yayımladı.

Başesgioğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Pazar günü helal oylarınızı kullanacaksınız, şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Kalbinizin, vicdanınızın rahat olması için;

Helal kazananlara oyunuzu verin! Alın teri çalmayanlara oyunuzu verin! İçinizden birisi olana oy verin! Hesap soracağınız birisine oy verin! Her daim yolda, çarşıda, pazarda karşılaştığınız kişiye oy verin! Bir seferde evlatlarınıza sorunda oy verin! İlkeli, dürüst siyasete oy verin! Memleketin dertleriyle dertlenenlere oy verin! Mevcut ittifakların koltuklarının altında saklananlara bakarak oy verin! Haksızlıklar karşısında susanlara, susturulanlara bakarak oy verin! Siyaseti şahsi çıkarları için yapanlara bakarak oy verin! Partileri özel şirketleri gibi yönetenlere hesap, kitap vermeyenlere bakarak oy verin! Sadece sizlere tabi olanlara oy verin! Kimler nerelerden nemalanıyor bakarak oy verin! Çakma memleket sevdalılarına ithal adaylara bakarak oy verin! Çocuklarınızın ve torunlarınızın geleceği için oy verin!

Algılara, yalanlara, iftiralara kanmayın! Hakem sizlersiniz en doğru kararı vereceğinizi biliyorum. Memleketimiz için şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Her türlü sonuç başımızın tacı. Tepeden tırnağa cesaret, her şey Türkiye’yi sevmekten ibaret. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum."