'Gençlerimizi her türlü sapkınlıktan koruyacağız'

Ülkü Ocakları Kastamonu İl Başkanı Yiğit, 'Her bir gencimizi adı ne olursa olsun her türlü sapkınlıktan korumak ve uzak tutmak için buradayız.' dedi.

  • 1071
'Gençlerimizi her türlü sapkınlıktan koruyacağız'

Ülkü Ocakları Kastamonu İl Başkanlığı, Nasrullah Kadı cami ve Kuzeykent Ulu camisinde Cuma namazı sonrası ücretsiz Kur'an-ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.

Ülkü Ocakları Kastamonu İl Başkanı Fatih Yiğit, "Her bir gencimizi deislik, hristiyanlık, yahudilik veya adı ne olursa olsun her türlü sapkınlıktan korumak ve uzak tutmak için buradayız." dedi.

Yiğit şöyle devam etti:

"Son günlerde sosyal medya siteleri üzerinden ilimizde ücretsiz incil dağıtıldığını bunun yanı sıra kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim’in iğrenç eller ve zihniyetler tarafından yakıldığını iğrenerek görmekteyiz. Kimsenin inancına veya ibadetine karışacak değiliz fakat kimseye de yılan düşüncelerini gençlerimiz üzerinde denetmeye de müsaade etmeyeceğiz. Yüzyıllar boyunca İslam'ın bayraktarlığını yapmış aziz milletimizin gençlerini zehirleyerek; köklerinden, hedeflerinden, inançlarından koparmayı hedefleyen bozuk zihniyetlerin her zaman karşısında olmaya devam edeceğiz."

"Gençlerimizi her türlü sapkınlıktan korumak ve uzak tutmak için buradayız"

Fatih Yiğit, "Yaklaşık 60 yıldır Türk'e ve İslam'a düşman olan her türlü zihniyetin karşısında olan Ülkü Ocakları bu saatten sonra da görevinin bilincinde ve farkındadır. Birileri oyunlar kursa da bu oyunları bozacak dirayettedir. Karanlık zihinler istiyor diye Türk gençliğine dinini, töresini, güzel ahlakı anlatmaktan, hedeflerimizi yüreğine işlemekten inadına vazgeçmeyeceğiz. Her bir gencimizi deislik, hristiyanlık, yahudilik veya adı ne olursa olsun her türlü sapkınlıktan korumak ve uzak tutmak için buradayız ve yüreği yeten varsa karşımızda da Türk ve İslam düşmanlarını görmek isteriz. Er meydanına çıkamayan fakat gizli kapılar ardından iş çevirmeye çalışanlar da bilsin ki peşlerindeyiz.
İslam’ın nuru tamamlanana kadar mücadelemiz devam edecektir." diye konuştu.

Cuma namazı sonrası ücretsiz Kur'an-ı Kerim dağıtıldı

Ülkü Ocakları Kastamonu İl Başkanı Yiğit, "Kuruluş felsefesi İslam ve Türklük olan Ülkü Ocakları dünyada yaşananlara İslamafobi'ye sessiz kalmayacak. Ücretsiz İncil dağıtanlara, Kur'an-ı Kerim'i yakan soysuzlarda inat ilimizdeki tarihi Nasrullah Kadı cami ve Kuzeykent Ulu camisinde Cuma namazı sonrası ücretsiz  Kur'an-ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdik. Bizlere destek olan tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ülkü Ocakları olarak bu tarz eylemlerin bedeli ne olursa olsun karşısında olacağımızı beyan ediyoruz. Varlığımız İslam ve Türk varlığına armağan olsun." dedi.

'Gençlerimizi her türlü sapkınlıktan koruyacağız'
'Gençlerimizi her türlü sapkınlıktan koruyacağız'
'Gençlerimizi her türlü sapkınlıktan koruyacağız'