Halk Eğitim Sporcularında Kuşak Sınav Heyecanı

Kastamonu Halk Eğitim Merkezine bağlı olarak çalışan Taekwondocular ilk kuşak sınavlarını oldular.

  • 757
Halk Eğitim Sporcularında Kuşak Sınav Heyecanı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu Halk Eğitim Merkezi Taekwondocularında kuşak sınav heyecanı

Kastamonu Kuzeykent İlköğretim okulu spor salonunda antrenör Ayşe Saygı yönetiminde çalışmalarını devam ettiren Taekwondo sporcuları ilk kuşak sınavlarını oldular. 

Sınava öğrenci velilerinin yoğun katılımı dikkatleri çekti. 

Sınav öncesi sporcularla "Do" kuralları ve Taekwondo'nun kısaca anlamı konusunda sohbet edilerek  kuşak sınavına geçildi. 

Antrenör Ayşe Saygı, kursumuz 4 ay önce başladı. Toplam antrenmana devam eden öğrenci sayımız 25 civarında, çalışmalarımızı haftada 3 gün olarak Kastamonu Kuzeykent İlköğretim Okulu spor salonunda yapıyoruz. Öğrencilerimi başarılarından dolayı kutluyorum. Kısa bir zamanda epeyce bir mesafe katettiğimizi gördüm. İnşaallah önümüzdeki günlerde yapılacak olan illerarası müsabakalara iştirak edeceğiz dedi.

Devamla, öğrenci velilerimize katılımlarından ve bir sürü emek sarfederek bulunmuş oldukları ikramlardan dolayı teşekkür ediyorum.

Ayrıca Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bu kursumuzun açılmasında destek olan Kastamonu Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Abdullah Şentürk'e ve Kastamonu Halk Eğitim Müdürü sayın Yaşar Abasıyanık'a teşekkür ediyorum dedi. 

Sınav komisyon başkanı Murat Şengül, Ayşe hocamızı tebrik ediyorum. 4 ay gibi kısa bir sürede uzun bir mesafe katettiklerini gördüm. Sporcuları başarılarından dolayı kutluyorum. Ayrıca öğrenci velilerine katılımlarından ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.