Halk Ekmek satışları başladı

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu'nun nisan ayı Belediye Meclisi ilk toplantısında dile getirmiş olduğu Halk Ekmek satışları başladı.

  • 2308
Halk Ekmek satışları başladı

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’nun Belediye Meclisi nisan ayı toplantısında yaptığı “Halk Ekmek uygulamasına geçiyoruz” açıklamasının ardından çalışmalar hızla tamamlandı.

Kastamonu Belediyesi hafta sonu itibariyle Halk Ekmek satışlarına başlandığını duyurdu.

Nasrullah Meydanı, öğretmenevi kavşağı alt kısmı ve Kuzeykent Mahallesi muhtarlık binası yanında bulunan Halk Ekmek noktalarında günlük toplam 6 bin pide 4,5 liradan satışa sunuldu.

Esnafı sıkıntıya sokmadan sıkıntı yaşayan vatandaşlara destek olmak adına böyle bir uygulamanın başlatıldığını söyleyen Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, “Sıkıntı çeken insanlarımıza bir nebze de olsa belediye olarak destek olalım diye halk ekmek uygulamasını üç ayrı noktadan faaliyete geçirdik. Mübarek Ramazan ayında her evde aşın kaynaması adına da çalışmalarımız hızla sürüyor. Buradan tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Hayatımız paylaştıkça güzelleşiyor ve anlam kazanıyor. Yaptığımız çalışmalarda bunu çok net görüyorum” diye konuştu.