'Hemşehrilerimin gönül sofralarına konuk olduk'

Başkan Vidinlioğlu, yeni haftaya Topçuoğlu Mahallesinde başladı. Vidinlioğlu, 'Hemşehrilerimin gönül sofralarına konuk olduk' dedi.

  • 1578
'Hemşehrilerimin gönül sofralarına konuk olduk'

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu yeni haftanın ilk gününe Topçuoğlu Mahallesi’nde başladı.

Başkan Vidinlioğlu, Topçuoğlu Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek onlarla sohbet etti.

Başkan Vidinlioğlu’nun esnaf ve vatandaşların talep, öneri ve isteklerini de dinlediği Topçuoğlu Mahallesi ziyaretinde kendisine Muhtar Ayhan Bayram ile Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Yurt, Hamdi Öz ve Resul Köprülü de eşlik etti.

Başkan Vidinlioğlu esnaf ve vatandaş ziyareti kapsamında Banka Sokak’ta, Kasaplar Hali’nde, Belediye Caddesi’nde, Nasrullah Meydanı’nda ve çevresinde, Topçuoğlu İş Merkezi’nde ve çevresinde, Topçuoğlu Kapalı Pazaryeri’nde de incelemeler yaptı.

Başkan Vidinlioğlu gerçekleştirdiği ziyaretlerle ilgili olarak şunları söyledi: “Haftanın ilk gününe başlarken hem esnaflarımızı ziyaret edelim onlara hayırlı kazançlar dileklerimizi sunalım hem de hemşehrilerimizle bir araya gelelim sohbet edelim istedik. Biz bu ziyaretlerimizi zaten sık sık yapıyoruz. Mahalle mahalle gezerek esnafımızın ve hemşehrilerimizin halini hatırını soruyoruz. Onlardan gelen talepleri, önerileri dinliyoruz. Bu haftaya da bugün Topçuoğlu Mahallemizde ‘Bismillah’ dedik. Esnafımızın sıcak bir çorbasını, demli bir bardak çayını içtik. Ama en güzeli de hemşehrilerimin gönül sofralarına konuk olduk. Hoş sohbetleri ile mutlu olduk. Onlardan gelen talepleri de çözüme kavuşturma noktasında adımlarımızı attık. Her bir hemşehrime ilgi ve alakaları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim her birinin yar ve yardımcısı olsun inşallah. Bizler Kastamonumuz için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. En büyük gücümüz hemşehrilerimiz ve onların gülen yüzü.”