HİS'le spor Atatürk Spor Salonu'nda

Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu (HİS) İl Temsilciliğinin organize ettiği sabah sporu Atatürk Spor Salonu'nda devam ediyor.

  • 1042
HİS'le spor Atatürk Spor Salonu'nda
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu Hüsnü Tandoğan Spor Salonu’nda yapılmakta olan sabah sporu çalışmaları, salondaki tadilat nedeniyle Atatürk Spor Salonu'na alındı.

Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu (HİS) İl Temsilciliğince organize edilen sabah sporu, Salı ve Perşembe günleri sabah 06.30-07.30, Cumartesi günü sabah 07.00-08.00 saatleri arasında yapılıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu (HİS) Kastamonu İl Temsilcisi Cemil Pattabanoğlu; "Hüsnü Tandoğan Spor Salonu'ndaki tadilat nedeniyle çalışmalarımız Atatürk Spor Salonu'na alındı. Çalışmalarımıza her yıl Ekim ayının sonunda başlıyoruz. Haftada 3 gün olarak devam ediyoruz. Nisan ayının ortalarında da havaların ısınması ile birlikte salon çalışmalarımız sona eriyor. Sonrasında yıl boyu açık havada stadyumda çalışma yapıyoruz. Ayrıca grup olarak yürüyüş organizasyonları tertip ediyoruz. Herkes İçin Spor (HİS), serbest zaman faaliyetlerini herkesin faydalanacağı, hoşlanacağı, eğleneceği ve sağlığını koruyacağı derecede kolaylaştırmayı hedefleyen uluslararası bir program. Sağlıklı bir yaşam için sporun vazgeçilmez olduğunu herkes bilir. Her yaş kesiminden bay-bayan olmak üzere tüm halkımızı sağlıklı bir yaşam için HİS’le spor yapmaya davet ediyoruz. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Reşat Asrak'a ve personeline sunulan imkanlardan dolayı çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Ayrıca, üç haftada bir spor sonrası geleneksel hale getirilen sabah kahvaltısına katılan HİS ekibi, hem sohbet imkanı buluyor, hem de birlik ve beraberliğin, kaynaşmanın mutluluğunu yaşıyor.