İnebolu'da farklı etkinlik

İnebolu Bilim ve Sanat Merkezi, farklı bir etkinliğe imza attı.

  • 865
İnebolu'da farklı etkinlik

İnebolu Bilim ve Sanat Merkezi tarafından "Minderini al gel" sloganı ile düzenlenen "Yaz sineması" etkinliği iki seans şeklinde tamamlandı.

Salı günü anasınıfı, çarşamba günü ilkokullara yapılan etkinliğe ilgi yoğun oldu.

İnebolu Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Sümeyye Birinci, Bilişim Teknolojileri öğretmeni Talha Çemenyemez, Robotik Kodlama öğretmeni Esra Kıvrak, Ahşap Atölyesi öğretmeni Beyza Hilal Öz, Akıl Oyunları Atölyesi öğretmeni Ceyda Cebeci Emeksiz, Fen Bilimleri Dersi öğretmeni Gökçen Göksu ve Öğretmenevi Müdürü Haydar Ata koordinesinde düzenlenen etkinlikte, sinemanın yanı sıra uçak simülatörü ve sanal gözlükle etkinlikler yapan öğrenciler keyifli zaman geçirdi.

İnebolu'da farklı etkinlik

İnebolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Civelekoğlu'nun da katıldığı etkinlikte, veliler ve öğrenciler bu şekil farklı etkinliklerin yinelenmesini talep ederek emeği geçenlere teşekkür etti.

Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Sümeyye Birinci, organizasyonun düzenlenmesine emeği geçen herkese teşekkür ederek, İnebolu’da bir ilk olan okul yaz sineması etkinliğinin Bilim ve Sanat Merkezinin farkındalığını artırarak Bilsem'e olan bakış açısını değiştirdiğini söyledi.