İzbeli, KSK Başkanlığını bıraktı

Kastamonuspor Kulübü Başkanı Burak İzbeli, başkanlık görevini bıraktığını açıkladı.

  • 2407
İzbeli, KSK Başkanlığını bıraktı

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden GMG Kastamonuspor Kulübü'nün 3 yıldır başkanlığını yürüten Burak İzbeli, başkanlık görevini bıraktığını açıkladı.

İzbeli açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Yaklaşık olarak 3 yıldır büyük onur ve gururla yürüttüğüm GMG Kastamonuspor Kulübü Başkanlığı görevimi değerli Onursal Başkanımız Sayın Cengiz Aygün ve yönetim kurulumuzun da onayını alarak aşırı iş yoğunluğum neticesinde bırakma kararı aldım. Bu kararı alırken kıymetli büyüğüm ve Onursal Başkanımız Sayın Cengiz Aygün’den ricacı olarak kendisinin artık takımın başına resmi olarak geçmesini de rica ettim. İnşallah bizleri kırmayacaklarını umuyorum.

Ayrıca akşam saatlerinde yönetim kurulumuzla bir araya gelerek 2 Şubat’ta 2024 tarihinde olağanüstü genel kurul yapma kararı aldık. Bu süreçte desteklerini bir an olsun bile eksiltmeden her daim yanımızda olan GMG Kastamonuspor’umuzun tüm aile üyeleri ile birlikte hiçbir beklenti içerisine girmeden sahiplenen Onursal Başkanımız Sayın Cengiz Aygün ile kıymetli ailesi başta olmak üzere tüm yönetim ve denetim kurulu üyelerimize, kulüp çalışanlarımıza ve cefakar GMG Kastamonuspor taraftarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Onursal Başkanımız Sayın Cengiz Aygün ve ekibinin yürüteceği tüm çalışmalara aynı şevk ve heyecanla destek vereceğimin bilinmesini isterim. Teknik direktörümüz Levent Eriş, teknik kadro ve futbolcu kardeşlerime de şampiyonluk yolunda canı gönülden başarılar diliyorum."