Kastamonu Belediyesinde iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri sürüyor

Kastamonu Belediyesinde iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri tarafından veriliyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’nun talimatlarıyla devam ettirilen iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri tarafından veriliyor.

Bir ay boyunca tüm tehlike sınıflarına verileceği belirtilen eğitimler Kastamonu Belediyesi Hizmet binası ikinci katında sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleştiriliyor.

Kastamonu Belediyesi ailesinin her ferdinin güvenliği ve sağlığını çok önemsediğini belirten Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu; “Pandemi kurallarına uygun şekilde iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerimizce iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri veriliyor. Bir kardeşimizin canı yansa benim daha fazla canım yanar. Ben bu eğitimlere çok önem veriyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ekibimizle birlikte Kastamonu Belediyesi olarak şehrimize en iyi hizmeti sunmak için her noktada çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İnşallah kazasız belasız bir dönem daha geçireceğiz. Her alanda hizmet içi eğitimlerimize de devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Murat ŞENGÜL

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN