Kastamonu Belediyespor, Ardeşen'le karşılaştı

Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi'nin 10. haftasında Kastamonu Belediyespor, Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü ile karşılaştı.

  • 680
Kastamonu Belediyespor, Ardeşen'le karşılaştı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nin 10. haftasında Kastamonu Belediyespor, sahasında Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübünü 25-21 yendi.

Atatürk Spor Salonu’nda oynanan müsabakanın ilk yarısı da 12-10 Kastamonu Belediyespor’un üstünlüğüyle tamamlandı. Kastamonu Belediyespor’dan Anastasia Sinistina 7, Ardeşen Gençlik’ten ise Tea Grubisic 8 golle takımlarının en skorer isimleri oldu.

Salon: Kastamonu Atatürk
Hakemler: Özgür Benli, Savaş Yüksel
Kastamonu Belediyespor: Anca Rombesic, Yasemin Güler 3, Andrea Seric, Yeliz Yılmaz 5, Sıla Aydın, Darıa Kot, Serpil İskenderoğlu 3, Fatmagül Sakızcan 2, Sonja Bayjaktarovic, Anastasia Sinitsyna 7, Cumhuriye Hodzic, Ceren Demirçelen 3, Patrıca Batısta Da Sılva, Marija Sateriova 2.
Teknik Direktör: Hakan Günal
Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü: Tea Grubısıc 8, Ivana Prıjavıc, Tanja Vuckovıc 6, Melek Yazıcı, Neslihan Akcanca 3, Hristina Nedeljkovic 1, Mehtap Zenginal, Jelena Pirsl, Duygu Sakallı, Valerıa Zorıa, Gamze Haşimoğlu 3, Kristina Graovac.
Teknik Direktör: Ali İhsan Tekin
İlk yarı: 12-10
İki dakika cezası alanlar: Fatmagül Sakızcan, Yeliz Yılmaz (Kastamonu Belediyespor), Tanja Vuckovıc (Ardeşen GKS)
Sarı Kartlar: Yeliz Yılmaz, Anastasia Sinitsyna, Ceren Demirçelen (Kastamonu Belediyespor), Ivana Prıjavıc, Tanja Vuckovıc (Ardeşen GSK)