Kastamonu Belediyespor, Romanya'ya gitti

Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Kupası'nda Romanya temsilcisi Craiova ile deplasmanda karşılaşacak Kastamonu Belediyespor, başkent Bükreş'e hareket etti.

  • 601
Kastamonu Belediyespor, Romanya'ya gitti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu Belediyespor Kadın Hentbol Takımı, Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Kupası'nda Romanya temsilcisi Craiova ile 14 Nisan Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı yarı final rövanş maçı için bu ülkeye gitti.

Kastamonu Belediyespor kafilesi, İstanbul aktarmalı olarak uçakla Romanya'nın başkenti Bükreş'e hareket etti. Kastamonu ekibi, başkentten maçın oynanacağı Craiova kentine geçecek.

Kastamonu Belediyespor Antrenörü Hakan Günal, yaptığı açıklamada, kendileri için çok önemli olan bu maça en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Sporcuların önemli bir performans göstererek yarı finale kadar yükseldiklerini anlatan Günal, şunları dile getirdi:

"EHF Kupası'nda kimsenin beklemediği sonuçlar alarak buraya kadar geldik. Geçtiğimiz hafta kendi sahamızda Romanya ekibi Craiova karşısında beklemediğimiz bir mağlubiyet aldık. Rövanş maçında rakibimizi yenip, finale yükselmek istiyoruz."

Takımda morallerin yerinde olduğunu kaydeden Günal, "Sakat sporcumuz bulunmuyor. Tamamen bu maça kilitlenmiş durumdayız. Elimizden gelenin en iyisini yapmak için mücadele edeceğiz." ifadelerini kullandı.