Kastamonu'lu Muay Thai Sporcuları Alanya'dan Döndü.

24 Şubat – 03 Mart 2013 tarihleri arasında Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen Türkiye Muay Thai Şampiyonasına katılan Kastamonulu sporcular müsabakadan döndü.

  • 903
Kastamonu'lu Muay Thai Sporcuları Alanya'dan Döndü.
TAKİP ET Google News ile Takip Et

24 Şubat – 03 Mart 2013 tarihleri arasında Antalya’nın Alanya ilçesinde düzenlenen Türkiye Muay Thai Şampiyonasına Kastamonu ilinden Karadeniz Bölgesi’ni temsilen katılan 3 sporcudan, Minikler 33 kg’da Emre Erdoğdu Karadeniz birincisi ve Türkiye üçüncüsü olarak katıldığı şampiyonada hiç yenilmeden Türkiye Yarı Finallerine çıkma başarı gösterirdi.

Halilcan Tuncel, minikler 30 kg’da Karadeniz birincisi olarak katıldığı Türkiye Şampiyonasında Türkiye altıncısı oldu ve Çeyrek Finale çıkma başarısı gösterdi.

Büyük Erkekler 51. kg’da ise Ceyhun Duysak Karadeniz Bölge ikincisi olarak katıldığı şampiyanada Türkiye altıncısı olmayı başararak çeyrek finallere katılmaya hak kazandı.

Sporcularının aldıkları sonuçlardan gayet memnun olduklarını dile getiren antrenör Harun Raşit Eski “Sporcularımız emeklerinin karşılıklarını her gittikleri turnuvadan başarı ile dönerek alıyorlar. Her birisiyle tek tek gurur duyuyoruz. Umarım ilerleyen günlerde ilimize daha da güzel başarılarla döneceğiz. Bizim bu seviyelere gelmemizde büyük desteği olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.