Kastamonuspor 1966, Kasımpaşa Karşısında İddialı

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu'nda Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa ile eşleşen Spor Toto 3. Lig temsilcisi Kastamonuspor 1966, zorlu kupa engelini kayıpsız aşmayı planlıyor.

  • 537
Kastamonuspor 1966, Kasımpaşa Karşısında İddialı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

KASTAMONUSPOR 1966 TEKNİK DİREKTÖRÜ AHMET DUMAN: “KASIMPAŞA’YI YENİP GURUPLARA KALACAĞIZ”

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu'nda Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa ile eşleşen Kastamonuspor 1966, Süper Lig ekibini Kastamonu'da ağırlamayı bekliyor.

Eşleşmeyi değerlendiren Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Duman, kuradan gelebilecek en güçlü takımlardan birisinin kendilerine çıktığını söyleyerek, “Kasımpaşa, yıldız oyuncuları olan, güçlü bir ekip. Kendi sahamızda Kastamonu halkına Süper Lig takımı izlettireceğiz. Öncelikle bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Kendi sahamızda iyi futbol oynayıp, Kasımpaşa'yı elemek ve gruplara kalmayı hedefliyoruz. Kasımpaşa, Süper Lig ekibi ama biz de iyi bir ekibiz. Kendi sahamızda elimizden gelen mücadeleyi sergileyip tur atlamak istiyoruz. Gruplara kalma başarısı gösterdiğimiz takdirde Kastamonu’nun tanıtımına önemli katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Lig mücadelesi belki bizim için zor geçecek ama Ziraat Türkiye Kupası çok önemli bir kulvar. Ligde şampiyonluk iddiası bulunmayan Kasımpaşa’nın da gruplara kalıp Türkiye Kupası’nı kazanmayı hedeflediği düşüncesindeyim” dedi.

Öte yandan, Kastamonuspor 1966 yaklaşık 12 yıl önce Gazi Stadyumu'nda 3. Lig’de aynı gurupta mücadele ettiği Kasımpaşa’yı 3-1 yenme başarısını göstermişti.

VEDAT YUNUS İKİZOĞLU (İHA)