MHP'li Adaylar Muhtarlarla Toplantı Yaptı

Kastamonu Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları, sivil toplum kuruluşları, mahalle ve Köy muhtarları ile bir araya geldi.

  • 296
MHP'li Adaylar Muhtarlarla Toplantı Yaptı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu'nun Tosya İlçesi Milliyetçi Hareket Partisi, Kastamonu Milletvekili adayları Emin Çınar ve Cihan Çetin, düzenlenen istişare toplantısında Sivil Toplum kuruluşları, Mahalle ve Köy muhtarları ile bir araya geldi.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan MHP Kastamonu Milletvekili adayı Emin Çınar’’ 1 Kasım Milletvekilliği seçimlerinde Tosya’da destek bekliyoruz. Geçmiş dönemlerde yapılan seçimlerde Tosya bize yeterli destek vermedi. Bunu anlayışla karşılıyoruz o seçimlerde Tosyalı seçmen kendi evladınız olan sayın Zafer Nalbantoğlu’na destek verdi. Ama bu seçimlerde AK Parti sayın Nalbantoğlu’nu listeye almadı. Şimdi bu seçimde Tosya bize destek vermeli. Ne demişler bir elin nesi var iki elin sesi var. Biz Cihan Çetin Kardeşimizle mecliste sizleri temsil etmek istiyoruz. Bu bizim arzumuz, bu bizim isteğimiz bunu böyle yaparsanız da Allah Razı olsun yapmazsanız da Allah Razı olsun’’ dedi.

Toplantı sonrasında mahalle muhtarları MHP milletvekili adaylarına gündemle ilgili soru sordular.

SEDAT AĞACIKOĞLU (İHA)