Nalan Neslihan Yılmaz, Türkiye 3. sü

Taşköprü Lider Spor Kulübü öğrencisi Nalan Neslihan Yılmaz Türkiye 3. sü oldu.

  • 2526
Nalan Neslihan Yılmaz, Türkiye 3. sü
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanlığının 2013 faaliyet programında yer alan 29 Nisan - 05 Mayıs 2013 tarihleri arasında Muğla ili Marmaris ilçesinde yapılan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasına katılan Kastamonu Taşköprü Lider Spor Kulübü öğrencisi Nalan Neslihan Yılmaz 59. Kg.'da Türkiye 3. sü oldu.

Taşköprü Lider Spor Kulübü antrenörü Abdullah Kuşcu, şampiyonaya çok iyi hazırlandık. Amacımız birincilikti, ancak elimizden gelen mücadeleyi verdik ücüncü olduk. Allah-ü Tealaya sonsuz şükürler olsun. Sporcumuzu tebrik ediyorum. İlimiz için çok iyi bir başarı oldu. Önümüzdeki ay yapılacak olan milli takım seçmelerinde Allah'ın izni ile amacımız birinci olmak ve milli takıma girmek. Şampiyona boyunca destek olan antrenör arkadaşlarım Murat Şengül, İsmail Arıkan, Ercan Çelik, Numan Haçat ve Akif Dalsız'a teşekkür ediyorum. Ayrıca destek olan Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz'a, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan'a, Taşköprü halkına, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdoğan Akbıyık'a teşekkür ediyorum dedi.

Taekwondo İl Temsilcisi İsmail Arıkan, sporcumuzu ve antrenörümüzü başarısından dolayı kutluyorum. Müsabakaya iyi hazırlandık. Tüm antrenörlerimizle beraber ortak antrenmanlar yaptık. Dereceye giremeyen sporcularımız da en az ikişer üçer maç aldılar. Allah'ın izni ile bu sene milli takıma sporcu vermeyi hedefliyoruz. Destek olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Erdoğan Akbıyık'a teşekkür ediyorum dedi.

Kastamonu Güncel yönetimi olarak sporcumuzu kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.