Nişanlısını vurdu, intihar girişiminde bulundu

Kastamonu'da, ayrılmak isteyen nişanlısını av tüfeğiyle yaralayan bir kişi, ardından karın bölgesinden kendisini de vurarak intihar girişiminde bulundu.

  • 3510
Nişanlısını vurdu, intihar girişiminde bulundu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Olay esnasında kurşunların sektiği 5 yaşındaki küçük çocuk da hafif şekilde yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Cide ilçesinde ikamet eden Ramazan K. (24), av tüfeğini alarak aralarında anlaşmazlık çıkan ve ayrılmak isteyen nişanlısı 30 yaşındaki Nazan E.’nin evine gitti. Ayrılığı kabullenmeyen Ramazan K., nişanlısı Nazan E. ile tartıştı. Nazan E.’nin ısrarlı bir şekilde ayrılmak istediğini belirtmesi üzerine Ramazan K., yanında getirdiği av tüfeği ile Nazan E.’yi sırt bölgesinden vurarak ağır yaraladı. Ardından Ramazan K., aynı tüfekle kendisini karın bölgesinden vurarak intihar girişiminde bulundu. Olay esnasında annesi Nazan E.’nin yanında bulunan 5 yaşındaki M.C.E. ise, seken kurşunların vücuduna isabet etmesi sonucu hafif şekilde yaralandı.

Ağır yaralanan Ramazan K. ile nişanlısı Nazan E. ve hafif yaralanan M.C.E., olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince Cide Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapılan Nazan E., Bartın Devlet Hastanesi’ne sevk edilirken, Ramazan K. ise Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi’ne gönderildi. Ramazan K. ile Nazan E.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.