PORLAND'ın e-ticaret web sitesi yayında!

Türkiye'nin porselen denince akla gelen ilk markası Porland, yepyeni bir online alışveriş sitesi geliştirdi.

  • 662
PORLAND'ın e-ticaret web sitesi yayında!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

PORLAND’ın yepyeni ve kullanışlı e-ticaret web sitesi yayında!

Türkiye’nin porselen denince akla gelen ilk markası Porland, yepyeni bir online alışveriş sitesi geliştirdi. 

Geniş ana sayfa banner alanları, kullanışlı bilgi mimarisi ve ilgi çeken tasarımıyla Porland e-ticaret web sitesi; kullanıcılara kolay ve keyifli bir online alışveriş deneyimi yaşatıyor!
Porland’ın geniş ürün gamının yer aldığı sitede; porselen, cam, çelik ve tekstil ürünlerin yanı sıra aksesuarlar, pişirim ürünleri, banyo ürünleri, hediyelik ürünler kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
Her satış kategorisi için özel sayfalar ve bu kategoriye ait ürünlerin ön plana çıkarılacak şekilde tasarlanması, kullanıcıların zaman kaybetmeden ve en basit şekilde alışveriş yapmalarına olanak sağlıyor.
Müşterilerin aradıkları ürünlere kolaylıkla erişim sağlayabileceği sitede; ürünlerin gruplandırılması, hızlı bakış uygulamasının olması, akıllı arama motoru, kampanyaların duyurulabileceği promosyon alanları ön plana çıkıyor.

Hızlı ve kolay alışverişin yeni online adresi,  http://shop.porland.com.tr açılışını
Mayıs ayı boyunca tüm ürünlerde %30 indirim kampanyası ile kutluyor.

www.porland.com.tr
www.facebok.com/porlandkurumsal
www.twitter.com/porlandkurumsal

PORLAND Hakkında: 
1976 yılında açılan ilk züccaciye mağazası ile temelleri atılan Porland markasının, doğuşu sayılabilecek bu ilk adımdan sonra, 1984 yılında özellikle gastronomi tüketicilerine yönelik masa üstü malzemeler pazarlama faaliyeti yürütülür. 1980'lerin sonuna doğru üretime yöneliş başlar 1992 yılında, % 100 yerli sermaye ile kurulan Porland; porselen üretiminin yanısıra portföyündeki üç markası (Festino, Fiamma, Porland Style), yılda yaklaşık 70 milyon adet üretim kapasitesi, 1.500 çalışanı, 18 mağazası ve pek çok satış noktası ile sektörde önemli bir yere sahiptir. Porland, başarısını uluslararası platformlara da taşıyarak dört ana bölgede 30'den fazla ülkeye üretiminin % 65'ni ihraç etmektedir. 20 yılı aşkın Ar-Ge deneyimine ve güncel teknoloji ile donatılmış Ar-Ge laboratuvarlarına sahip olan Porland, bu yöndeki çalışmalarını strateji ve büyüme hedeflerine paralel olarak şekillendirerek, bu çerçevede hedef pazarlara optimize edilmiş ürünleri, yaratıcı tasarımları, çevreci yaklaşımlarla sunmaktadır. Porland, Türk Standartları Enstitüsünün 10850 kalite belgesine ilk sahip olan yerli porselen üreticisidir. 
Detaylı Bilgi İçin: 

PORLAND A.Ş. 0212 282 66 32-33 Esen Karatekin [email protected] 

PORLAND A.Ş. 0212 282 66 32-33 Murat Üstüner [email protected]