PTT'nin sevimli karakteri PETTE Kastamonu'ya geliyor!

Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan 'Pette Yollarda' adlı gösteri küçük izleyicilere eğlenceli anlar yaşatıyor. 

  • 638
PTT'nin sevimli karakteri PETTE Kastamonu'ya geliyor!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı desteğiyle şirket tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu, ülkemizin dört bir yanında küçük izleyicilerle buluşuyor. Şirketin sevimli karakteri Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan “Pette Yollarda” adlı gösteri, çocuklara eğlenceli anlar yaşatıyor.

Pette Çocuk Tiyatrosu, geleceğimizin teminatı yeni nesillerin tiyatro ile buluşmasını sağlamak ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla ülkemizi dolaşıyor. Şirketin kurumsal kimliğini yansıtan Pette karakteri ve arkadaşları, TRT ekranlarından tanınan Kerem Eser ile birlikte “Pette Yollarda” adlı sahne gösterisini sunuyor. Çocukların gelişim düzeylerine uygun ve güzel sanatlara ilgi duymalarını sağlayacak bir içerikle hazırlanan gösteri, küçük izleyicilere hoşça vakit geçirterek onları eğlenceye doyuruyor.

Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını müzikler, şarkılar, danslar ve illüzyon gösterileri eşliğinde sahneye taşıyan “Pette Yollarda”, Şirketin posta, kargo, bankacılık, teknoloji gibi alanlardaki hizmetlerini neşeli bir dille çocuklara tanıtıyor.

Ülkemize sadece ekonomik değil, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle de hizmet eden Şirket, Pette Çocuk Tiyatrosu ile çocuklara yönelik bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaktan gurur duyuyor.

Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Pette Çocuk Tiyatrosu, 20/01/2019 tarihinde Kastamonu’da küçük izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Pette ve arkadaşları, Barutçuoğlu AVM’de saat 14:00 – 14:35 – 16:00 ve 16:35’de güzel şehrimizin güzel çocuklarını bekliyor.