Şehirlerarası Otobüs Terminali İnşaatı hızla tamamlanıyor

Taşköprü Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda yapımına başlanılan Şehirlerarası Otobüs Terminali inşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor.

  • 1261
Şehirlerarası Otobüs Terminali İnşaatı hızla tamamlanıyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kısa süre içerisinde yapımına başlanılan ve hızlı bir şekilde devam eden Taşköprü Şehirlerarası Otobüs Terminali inşaatının bu yıl içerisinde tamamlanması hedefleniyor. Sık sık çalışmaları yerinde inceleyen Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, “Taşköprü ilçemize yakışan otobüs terminali inşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor. Kısa süre içerisinde alt yapı çalışmalarının ve çevre düzenlemesi işlemleri devam edecek. Önümüzdeki günlerde de bina ince işçiliklerine, geçilecek” dedi.

İlçenin kısa sürede yakışan bir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kavuşmasından memnuniyet duyduğunu belirten Arslan, “Modern terminalin şimdiden her şeyin en iyisi ve güzeline layık olan Taşköprü halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

İçe halkı ise, ilçenin daha güzel ve modern bir ilçeye kavuşmasında emeği olan Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’a teşekkür ettiler. Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin bu yıl içerisinde hizmete gireceği belirtildi.