Şehit olan polis memuru 6 aylık hamileydi

Mardin'de teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan polis memuru Şerife Özden Kalmış'ın Bolu'daki baba evine ateş düştü. 

  • 11024
Şehit olan polis memuru 6 aylık hamileydi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bugün sabah saatlerinde Mardin’in Midyat ilçesinde teröristler tarafından düzenlenen hain saldırıda şehit olan polis memuru Şerife Özden Kalmış’ın (31) Bolu’da yaşayan babasına acı haber verildi. Beşkavaklar Mahallesi Bolnak Sitesi'nde yaşayan baba İbrahim Sütçü’ye emniyet yetkilileri tarafından acı haber verildiği sırada sağlık ekipleri de evin önünde hazır bulundu.

ESKİ CUMHURBAŞKANI GÜL’ÜN YAKIN KORUMASI
Uzun bir süre eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yakın korumalığını yaptığı öğrenilen şehit polis Şerife Özden Kalmış’ın abisi İsmail Sütçü, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Kardeşim şehitlik mertebesine, en üst mertebeye ulaştı. Allah rahmet eylesin. Kendisiyle telefonda görüşüyorduk. Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün uzun süre yakın korumalığını yaptı. Çok üzüntülüyüz” dedi.

2 YILLIK EVLİYDİ
8 yıllık polis memuru olan şehit Şerife Özden Kalmış’ın, 2 yıldır Mardin’de görev yaptığı ve 6 aylık hamile olduğu belirlendi. Şehit Kalmış’ın cenazesi, perşembe günü Kastamonu'nun Araç ilçesinde toprağa verilecek.