Şengül, Balkan Taekwondo Şampiyonası'na gidiyor!

Kastamonu Erişen Spor Kulübü sporcusu Tuğba Şengül Edirne'de yapılacak olan Balkan Taekwondo Şampiyonası'nda Milli Takım adına yarışacak.

  • 1551
Şengül, Balkan Taekwondo Şampiyonası'na gidiyor!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Balkan Taekwondo Birliği (BTU) tarafından düzenlenen ve Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından organize edilen 19. Balkan Taekwondo Şampiyonası 10-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Edirne'de yapılacak.

Kastamonu Erişen Spor Kulübü sporcusu Tuğba Şengül, Edirne ilinde yapılacak olan 19. Balkan Taekwondo Şampiyonasında ilimizi ve ülkemizi ay yıldızlı forma ile temsil edecek.

Konu ile ilgili açıklama yapan kulüp antrenörü Murat Şengül; "Bu yıl 19.su yapılacak olan Balkan Taekwondo Şampiyonasında sporcum Tuğba Şengül Milli Takım sporcusu olarak ilimizi ve ülkemizi temsil edecek. Kendisini kutluyorum. Milli Takımımıza başarılar diliyorum. İnşallah ülkemizi en iyi şekilde temsil edecekler” dedi.

Tuğba Şengül, 06-10 Mart 2017 tarihleri arasında Alanya’da yapılan Türkiye Taekwondo Poomsae Şampiyonasında Free Style 18 yaş ve üzeri Pair takımda Türkiye üçüncüsü olmuştu.

Haber Merkezi