Taekwondo 8. Doğu ve Güneydoğu Oyunları Tamamlandı

Taekwondo 8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Yaz Spor Oyunları 6-7 Temmuz 2013 tarihleri arasında Mardin'de yapıldı.

  • 490
Taekwondo 8. Doğu ve Güneydoğu Oyunları Tamamlandı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Taekwondo 8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Yaz Spor Oyunları 6-7 Temmuz 2013 tarihleri arasında Mardin'de yapıldı.

Sonuçlar
ERKEKLER

48 Kg

1. Murat Çıngı - Gaziantep 
2. Muhammed Talha Şengönül - Malatya
3. Selimcan Dağıstanlı - Erzurum 
3. İbrahim Halil Aydın - Diyarbakır 

55 Kg

1. Mustafa Batuhan Yardımcı - Erzurum
2. Oğuz Nihat Kaya - Gaziantep 
3. Ömer Burak Dinçer - Siirt
3. Muhammed Sinan Kaya - Diyarbakır

63 Kg

1. Muhammet Mustafa Bağlar - Erzurum
2. Zana Ezgin - Batman 
3. Emre Varol - Elazığ 
3. Sinan Erdem - Malatya 

+63 Kg

1. Sabit Varol - Elazığ 
2. Yunus Taygan - Malatya 
3. Burak Uzun - Erzurum 
3. Mustafa Karakuzulu - Gaziantep

Erkekler Genel Sıralama

1. ERZURUM    
2. GAZİANTEP     
3. ELAZIĞ     
4. MALATYA     
5. BATMAN     
6. DİYARBAKIR     
7. SİİRT     
8. VAN     
9. ERZİNCAN     
10. KİLİS     
11. MARDİN     
12. AĞRI     
13. ŞANLIURFA     
14. IĞDIR     
15. ADIYAMAN     
16. MUŞ     
17. HAKKARİ     
18. ŞIRNAK     
19. BİNGÖL
BAYANLAR

46 Kg

1. Zehra Döşüçukur - Gaziantep
2. Ceren Bingöm - Diyarbakır
3. Elanur Okumuş - Erzincan
3. Merve Dere - Malatya

52 Kg

1. Nuriye Aysan - Van
2. Serpil Yabaş - Malatya
3. Nurşin Çelik - Diyarbakır
3. Gülsüm Gül - Erzincan

59 Kg

1. Kübra Ertekin - Gaziantep
2. Hanife Sümeyye Ayan - Batman
3. Melike Bürhan - Elazığ
3. Semanur Aydaş - Iğdır

+59 Kg

1. Berfin Kandemir - Diyarbakır 
2. Şeyda Dağdelen - Elazığ
3. Türkan Turan - Iğdır 
3. Beyzanur Biri - Malatya

Bayanlar Genel Sıralama

1. GAZİANTEP     
2. DİYARBAKIR     
3. VAN
4. MALATYA     
5. ELAZIĞ     
6. BATMAN     
7. IĞDIR     
8. ERZİNCAN     
9. AĞRI     
10. ERZURUM     
11. ADIYAMAN     
12. MARDİN     
13. BİNGÖL     
14. ŞIRNAK     
15. TUNCELİ     
16. KİLİS     
17. ŞANLIURFA