Taşköprü Lider Spor Kulübü'nün başarısı

Taşköprü Lider Spor Kulubü sporcusu Taşköprü Belediye Ortaokulu ögrencisi Kübra Korkmazer, Kastamonu'yu en güzel şekilde temsil ederek Türkiye 2. si oldu.

  • 3571
Taşköprü Lider Spor Kulübü'nün başarısı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Konya ilinde 13-17 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılan Okullararası Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Taşköprü Lider Spor Kulubü sporcusu Taşköprü Belediye Ortaokulu ögrencisi Kübra Korkmazer Kastamonu iline en güzel şekilde temsil ederek Türkiye 2. si oldu.

Kulüp antrenörü Abdullah Kuşcu yaptıgı açıklamada, bu başarısından dolayı sporcusunu tebrik ederek onlarla gurur duydugunu belirtti. Son zamanlarda gelen başarıların çok çalışarak harcanan zaman ve emegin karşılıgı oldugunu söyledi. İleride daha büyük başarılara imza atacaklarını milli takıma girmek için sporcularıyla birlikte büyük bir çaba ve gayret içerisinde olduklarını söyledi. Dereceye giren sporcuları tebrik ederek hepsine başarılar diledi. Hedefe giden yolda bizlerden maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen Taşköprü Kaymakamı sayın Ali Yılmaz'a Belediye Başkanı sayın Hüseyin Arslan'a, İlçe Milli Egitim Müdürü sayın Cengiz Bahçaçıoğlu'na, İlçe Müftüsü sayın Yusuf Uzun'a Kastamonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü sayın Erdoğan Akbıyık'a, İl Temsilcisi sayın İsmail Arıkan'a ve musabakalarda bizlerin yanında olan antrenör arkadaşımız sayın Ercan Çelik'e teşekkür etti.