Tedavi için Taşköprü'ye geliyorlar

Çevre illerden tedavi için Taşköprü Devlet Hastanesine geliyorlar.

  • 8593
Tedavi için Taşköprü'ye geliyorlar

Taşköprü Devlet Hastanesi’nde görevli Ortopedi Doktoru Op. Dr. Ahmet Burak Satılmış başarısına başarı katmaya devam ediyor.

İlçe Devlet Hastanesinde 2021 yılı Mart ayında göreve başlayan Satılmış, hem il bazında hem de bölge bazında yaptığı ameliyatlarla başarısından söz ettirmeye devam ediyor.

İl dışından da Taşköprü’ye gelerek tedavi için başvuruda bulunan hastalar Taşköprü Devlet Hastanesinde hayallerine kavuşuyor. Son 1,5 senede 750 ameliyat, 240 diz protezi ve 60 kalça ameliyatı yapan Doktor Satılmış adından oldukça bahsettiriyor.

Çevre illerden şifa bulmak için Taşköprü’ye geliyorlar

Çevre illerden de şifa bulamayan hastalar Taşköprü Devlet Hastanesine gelerek Ortopedi Doktoru Op. Dr. Ahmet Burak Satılmış’ın kapısını çalıyor.

Taşköprü-Kastamonu ve çevre iller bazında başarılı ameliyatlar gerçekleştiren Satılmış, bir çok hastanın hayalini gerçekleştirdi.

Tedavi için Taşköprü'ye geliyorlar

Hastalar, öz evladı gibi seviyor

Değnekleri ile girdiği hastaneden yürüyerek çıkan 57 yaşındaki Necati Kaba, "Hem dışarıdan hem de Taşköprü halkı Ahmet Hoca'yı çok seviyorlar. İl dışından da tedavilerinde bir sonuç alamayanlar Ahmet Hoca'nın kapısını çalışıyor bende bunlardan birisiyim. 16 yıldır değnekle yürüdüm. Tek hayalim tekrardan değneği atıp yürümekti. Ahmet Hocama ve hastane personeline binlerce kez teşekkür ediyorum. Beni tekrardan hayallerime kavuşturdular." dedi.

13 yıllık tişört hasreti Ahmet Hoca ile sona erdi

Yaklaşık 13 sene önce düşerek kolunu kırması sonucu sol dirseğinde şekil bozukluğu ve hareket kısıtlılığı meydana 22 yaşındaki Abdurrahman Tozan, "Bu süre zarfında birçok hareketim ve yaşam tarzım olumsuz etkilendi. Fakat yaz aylarında kolumdaki şekil bozukluğundan kaynaklı tişört giyememek beni ayrıca üzüyordu. Yaptığım araştırmalar sonucu Taşköprü Devlet Hastanesi’nde bu ameliyatın yapılabileceğini öğrenince ailemle görüşüp, ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyatımın oldukça başarılı bir şekilde geçmesini sağlayan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Ahmet Burak Satılmış’a ve tüm ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çok mutlu ve huzurluyum." dedi.