Topaloğlu, 'Kastamonu'ya Refah vakti'

Yeniden Refah Partisi Kastamonu Belediye Başkan adayı Topaloğlu, halka seslenerek, 'Kastamonu'ya Refah vakti.' dedi.

  • 585
Topaloğlu, 'Kastamonu'ya Refah vakti'

Yeniden Refah Partisi Kastamonu Belediye Başkan adayı Metin Topaloğlu seçime sayılı günler kala halka seslendi.

Topaloğlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Saygıdeğer hemşenrilerim, hakkaniyetli, ahlaklı bir belediyecilik için Şeyh Şaban-ı Veli, Feyzi Efendi, Şerife Bacı, Halime Çavuş, sahabeler, şehitler, kahramanlar yurdu memleketimiz Kastamonu’ya hak ettiği değeri kazandırmak, halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile siz değerli hemşehrilerimin dertlerini dinleyen, çözümü için mesai gözetmeksizin, çalışan ve kapısının her zaman açık olacağı bir belediye başkanlığı için bu kutlu yolda hizmet için aday oldum.

İlk önce Allah’ın izni, sonra sizlerin desteği ile belediye başkanı olarak el ele gönül gönüle vererek 31 Mart gecesinden itibaren verdiğim sözleri güzel Kastamonu’muz için projelerimi Allah’ın izni ile uygulayacağım. Sizlerin bir bir evladı olarak yılların verdiği kamu tecrübem ve ikili ilişkilerim sayesinde inşallah saygıdeğer hemşehrilerimin hizmetinde olacağım.

Karşımızdaki adaylardan biri halkın oylarıyla bize hizmet için seçilen bir milletvekili, halkımız bu vekili seçmeyecek, üç vekilimizi iki vekile düşürmeyecektir, diğer adaylar ise TÜİK Mart 2024 verilerine göre Kastamonu Türkiye'nin en fakir ili, bu durumuna sebep olan önceden Başkanlık yapmış haklarında her türden söylentilerin olduğu adaylar. Birde adı uyuşturucu ile anılan adaylar var. Bu problemi çözmeye ilimizden söküp atmaya talibiz.

Emeklilerimize en fazla destek Refah döneminde verildi, bu kez Yeniden Refah döneminde verilecek. Bu kez halkımız ne derse o olacak biliyorum. Halkımıza layık olmayan adayları halkımız tercih etmeyecektir. Ahlaklı belediyeciliği çok beklediniz ve çok hasret kaldık. Bunları birlikte inşa edeceğiz. Vakit Kastamonu’ya Hizmet Vakti, Vakit Refah Vakti, Vakit Ahlaklı Belediyecilik Vakti."